Збільшити розмір шрифту Одесский форум

02.03.2020

Головна | Новини

Відбулась робоча зустріч з представниками системи БПД в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях

28 лютого в одеському правовому клубі PRAVOKATOR відбулась робоча зустріч керівництва Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) з представниками системи надання безоплатної правової допомоги в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях.

Під час зустрічі присутнім були надані роз’яснення щодо порядку подання скарг на рішення, дії, бездіяльність державних реєстраторів, суб’єктів державної реєстрації у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень до Міністерства юстиції України за допомогою порталу державних послуг IGov, а також у паперовому вигляді до Міністерства юстиції України або до Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса).

Крім цього, учасники зустрічі обговорили можливу взаємодію працівників Управління державної реєстрації Південного міжрегіонального управління та працівників місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, у разі звернень до таких центрів громадян з питань оскарження рішень, дій, бездіяльності державних реєстраторів, суб’єктів державної реєстрації у сфері державної реєстрації.