Збільшити розмір шрифту Одесский форум

12.11.2020

Головна | Новини

Шляхи подачі звернення до органів юстиції Півдня

Реалізувати право на звернення в умовах карантину - легко!
 
Усвідомлюючи відповідальність та турбуючись про громадян, враховуючи загострення ситуації, пов’язаної із поширенням COVID-19, Південне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Одеса) повідомляє про можливі шляхи подачі звернення до органів юстиції.
 
Реалізація прав громадян на звернення є одним з основних інструментів оперативного розв'язання нагальних проблем та отримання необхідної інформації. Тим більше,  у зв’язку з тимчасовим припиненням здійснення прийому громадян керівництвом управління, звернення громадян – це спосіб звернення до керівництва управління у письмовому вигляді.  
 
Внаслідок запровадження режиму надзвичайної ситуації та дії карантину,  в приміщенні Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) розміщена скринька для письмових звернень громадян, яка щоденно перевіряється відповідальною особою управління.
 
Письмове звернення також може бути надіслане  з дотриманням усіх вимог Закону України «Про звернення громадян» за допомогою використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку на офіційну електронну адресу управління:
  •  info@od.minjust.gov.ua - стосовно питань в Одеській обл.
  • info@mk.minjust.gov.ua - в Миколаївській обл.,
  • nfo@ks.minjust.gov.ua - в  Херсонській обл.
 
Громадяни також можуть скористатися правом звертатися до управління за допомогою засобів телефонного зв'язку, зокрема через визначені телефонні «гарячі лінії», графік роботи яких розміщений на офіційному веб-сайті управління.
 
При безпосередньому зверненні до управління (особистому візиті), особи повинні дотримуватися загальних правил поводження під час карантину, а саме:
  •  використовувати засоби індивідуального захисту, зокрема респіратори або захисні маски;
  •  дотримуватися відстані не менше ніж 1,5 метра між працівниками чи відвідувачами. 
 
Важливо!
Під час карантину відвідувати Південне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Одеса) громадянам рекомендовано у разі крайньої необхідності.