Збільшити розмір шрифту Одесский форум

22.02.2020

Головна | Новини

Колегія з приватними нотаріусами Одещини

21 лютого в приміщенні Національного університету "Одеська юридична академія" відбулося засідання розширеної колегії Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції  (м. Одеса) за участі приватних нотаріусів м. Одеси та Одеської області.

На колегії були розглянуті питання підсумків роботи за 2019 рік та планування роботи на ІІ квартал 2020 року.

Зі вступною промовою до нотаріусів звернувся в.о. начальника Південного міжрегіонального управління Тимофій Дудін та закликав усіх до відкритого діалогу.

«Хочеться багато чого змінити в підходах та принципах співпраці між управлінням та нотаріальною спільнотою, відтворити взаємну повагу та довіру», - наголосив Тимофій Дудін.

Також, в ході зустрічі присутні зробили аналіз звернень громадян на дії приватних нотаріусів, обговорили типові порушення, виявлені за результатами комплексних перевірок організації нотаріальної діяльності приватних нотаріусів Одеської області, дотримання ними порядку вчинення нотаріальних дій та виконання правил ведення нотаріального діловодства за 2019 рік.

У зустрічі також прийняв участь заступник начальника Одеської регіональної філії ДП "НАІС" Михайло Пергаєв, який приділив увагу питанню технічних вимог, що пред’являються до комп’ютерного робочого місця нотаріуса та питання запобігання доступу сторонніх осіб до інформації реєстрів за особистими атрибутами доступу користувача.