Збільшити розмір шрифту Одесский форум

14.09.2020

Головна | Новини

Робоча нарада стосовно питання переміщення Державного архіву Одеської області

11 вересня відбулася робоча нарада голови Державної архівної служби України - Анатолія Хромова, начальника Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса) - Тимофія Дудіна та директора Державного архіву Одеської області -Петра Лук'янчука.

Провідною темою зустрічі стало переміщення Державного архіву Одеської області до будівлі, яка б відповідала необхідним технічним вимогам, адже там має для зберігатися понад 1 млн справ Національного архівного фонду України.

Також обговорили і питання взаємодії підрозділів Центрального відділу ДРАЦС Управління державної реєстрації Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) з Державним архівом Одеської області та архівними відділами районних державних адміністрацій.

Після зустрічі було проведено також і перевірку умов зберігання документів в державному нотаріальному архіві Одеської області.

Наприкінці робочого візиту Голова Укрдержархіву взяв участь у прямому ефірі на телеканалі Медіа-інформ, де обговорив аспекти розвитку архівної справи на Одещині та в Україні: httpss://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2609389825990165&id=1763088243953665