Збільшити розмір шрифту Одесский форум

14.09.2020

Головна | Новини

Круглий стіл на тему: «Реалізація програми відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину в Одеській області»

09.09.2020 у правовому клубі PROVOKATOR відбулася зустріч у форматі круглого столу на тему: «Реалізація програми відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину в Одеській області», організована Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Одеській області.

Стейкхолдерами програми були: представники системи безоплатної правової допомоги, органів прокуратури, пробації, адвокатської спільноти. У заході також взяли участь і
представники 
Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса)/

Учасники обговорили такі питання:

  • реалізація проєкту в Одеській області;
  • взаємодія та ефективні комунікації;
  • можливості подальшої реалізації Програми в регіоні.

Також важливо, що адвокати-медіатори поділилися успішним досвідом з відновного правосуддя та розкрили проблемні питання, які виникають під час проведення медіації.

Пілотний проєкт «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину», поширений на всю територію України та впроваджується Міністерством юстиції України, Генеральною прокуратурою України на базі системи надання безоплатної правової допомоги за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та ГО «Платформа прав людини».

Наразі на Одещині є 22 кейси з медіації, 18 із яких завершились успішно.