Збільшити розмір шрифту Одесский форум

12.02.2020

Головна | Новини

У День всіх закоханих на Одещині планують одружитися понад 60-ти пар

В рамках проекту Міністерства юстиції України «Кохання поза часом» у День Святого Валентина, 14 лютого, всі закохані зможуть подати до відділу державної реєстрації актів цивільного стану заяву про державну реєстрацію шлюбу та зареєструвати шлюб, якщо він призначений у вищевказаний день до опівночі, про це повідомив в.о. начальника Південного міжрегіонального управління юстиції Тимофій Дудін.

«Цієї п’ятниці, Міністерство юстиції, вже третій рік поспіль проводить святкову акцію «Кохання поза часом», в рамках якої мешканці та гості міста Одеса можуть звернутися до трьох відділів державної реєстрації актів цивільного стану, які будуть працювати з  8 години ранку до 24 години ночі», - зазначив Тимофій Дудін.

Він повідомив, що станом на 12.02.2020 вже зареєстровано 64 заяви про державну реєстрацію шлюбу 14 лютого.

«Якщо ми порівнюємо з минулим роком, то це вдвічі менше. Але, я маю надію що мешканці нашого міста та області залюбки візьмуть участь у такому неординарному проекті, тому що, Одеса є місто з найбільш романтичною історією та авантюрним шлейфом, що сприятиме збільшенню показників одружень в цей святковий день, ніж минулого року», - додав він.

Не менш привабливою датою цього місяця виявилась дата - 20.02.2020, як розповів в.о. начальника Південного міжрегіонального управління юстиції на цю дату вже подали заяви 79 пар закоханих.