10.02.2020

Головна | Новини

Проведено онлайн семінар з державними реєстраторами м. Миколаєва, Первомайського та Южноукраїнського районів Миколаївської області

Працівниками відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) проведено онлайн семінар-тренінг, до якого було залучено 17 державних реєстраторів з м. Миколаєва, Первомайського та Южноукраїнського районів Миколаївської області.

Учасники семінару обговорили проблемні питання, які виникають у сфері державної реєстрації речових прав та бізнесу, зокрема:

- щодо реєстрації права власності на підставі договору про відступлення права вимоги;

- внесення в опис об’єкту нерухомого майна інформації про замощення;

- процедури зміни статусу будівель та приміщень з житлових в нежитлові;

- пошуку та формування матеріалів реєстраційних справ в електронній формі в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

Також, особливу увагу було приділено особливостям подачі документів для державної реєстрації створення юридичної особи, в якої більше одного засновника, здійснення реєстраційних дій державним реєстратором виконавчого комітету міської ради щодо комунальних підприємств, організацій (установ, закладів), засновником яких є міська рада, особливостей внесення відомостей до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань стосовно кінцевих бенефіціарних власників юридичної особи, засновниками якої є виключно фізичні особи.