Збільшити розмір шрифту Одесский форум

19.06.2020

Головна | Новини

Проведено онлайн-лекції з державними реєстраторами юридичних осіб, ФОП у Миколаївській області

18.06.2020 та 19.06.2020 Південним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Одеса) та Миколаївським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проведено онлайн-лекції у спеціальній короткостроковій програмі за темою: «Актуальні роз'яснення у сфері державної реєстрації суб'єктів підприємницької діяльності» з державними реєстраторами юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців Миколаївській області.

         У заході прийняли участь:

- керівник апарату Миколаївської облдержадміністрації - Георгій Решетілов;

- начальник Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) - Тимофій Дудін;

- заступник начальника Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у Миколаївській області - Роман Возняк;

- директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації - Дмитро Дибченко;

- в.о. начальника управління державної реєстрації юридичного департаменту Одеської міської ради - Інна Воротинцева та інші.

З метою уніфікації практики застосування законодавства учасники онлайн-лекції обговорили законодавчі вимоги щодо зазначення відомостей про кінцевих бенефіціарних власників юридичних осіб, особливості заповнення нових форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, правові засади державної реєстрації внесення змін до об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, вимоги до оформлення протоколів органів управління юридичних осіб, окремі аспекти внесення змін до відомостей про фермерські господарства, внесення змін до складу учасників товариств з обмеженою відповідальністю тощо.

Окремо зауважено на запуску в найближчий час оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, ФОП та громадських формувань, законодавчих нововведеннях в частині майбутнього затвердження структури власності та оприлюднення відомостей про кінцевих бенефіціарних власників юридичних осіб.