Збільшити розмір шрифту ДІЯ

17.03.2023

Головна | Новини

Взято участь у VII Міжнародній науково-практичній конференції “Міжнародна та національна безпека: теоретичні і прикладні аспекти” ДДУВС

Сьогодні заступниця начальника Південного МУМЮ Ольга Захарова взяла участь у VII Міжнародній науково-практичній конференції “Міжнародна та національна безпека: теоретичні і прикладні аспекти”, яка проходила у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ та була  присвячена 57 річниці з дня створення університету.

До участі у заході долучились, в тому числі онлайн, майже 200 учасників: студенти, викладачі закладів вищої освіти України та світу, вчені, представники органів державної влади, громадських організацій, а також докторанти, аспіранти та інші здобувачі вищої освіти із різних країн, зокрема Литва, Польща, Грузія, Іспанія, Греція, Нідерланди, Казахстану тощо.

Метою проведення конференції є створення платформи для об’єднання досвіду і потенціалу науковців та практиків, представників всіх гілок влади та інститутів громадянського суспільства України, а також провідних держав світу з розв'язання питань та розробки пропозицій, що стосуються підвищення рівня національної та міжнародної безпеки.

 

Особливу увагу було приділено актуальним проблемам міжнародної та національної безпеки в контексті філософії, філології, соціології, політології, економіки, мови, впливу корупції на забезпечення національної безпеки та оборони України в умовах воєнного стану, а також інтеграції гендерної складової в різних сферах суспільного життя та державного управління.

Ольга Захарова: "Я впевнена, що обмін досвідом та знаннями між науковцями, практиками та експертами з різних країн світу допоможе знайти шляхи розв'язання складних проблем у сфері забезпечення, реалізації захисту прав і свобод людини, формування та реалізації внутрішньої та зовнішньої політики держави. Сподіваюсь, що активні дискусії та обмін думками допоможуть знайти ефективні рішення для забезпечення міжнародної та національної безпеки".

Дякуємо за співпрацю Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ.