Збільшити розмір шрифту ДІЯ

16.03.2023

Головна | Новини

Прийнято участь в урочистих заходах у ДДУВС з нагоди 57 - річниці з дня створення

Сьогоднішній день виявився багатим на зустрічі та вітальні слова, адже Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ відзначає 57 - річницю з дня створення.

Начальник Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Тимофій ДУДІН та заступниця Ольга ЗАХАРОВА зустрілися з професорсько-викладацьким колективом та студентами Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. На урочистих заходах, Тимофій ДУДІН вручив викладачам ДДУВС Почесні грамоти за професіоналізм та ініціативність, високі досягнення в службовій та науково-педагогічній діяльності.

У вітальному слові Тимофій ДУДІН подякував Збройним Силам України за можливість стояти на цій сцені та особисто привітати всіх причетних до цього свята. Висловив вдячність професорсько-викладацькому складу за якісну підготовку молодих правників. Та зауважив, що Південне міжрегіональне управління Міністерства юстиції з радістю відкриє свої двері для кожного охочого випускника, оскільки є багаторічним партнером та стейкхолдером.

Тимофій ДУДІН: Під час повномасштабного вторгнення підготовка справжніх професіоналів - це вагомий внесок університету у нашу Перемогу! Я вдячний кожному студенту за те, що ви обрали цей непростий, але благородний шлях у житті. Ви цвіт нашої нації, майбутнє нашої держави! Завжди досягайте поставлених цілей, будьте успішними та вірними обраній справі! Вірю, що в майбутньому, Ви будете гідно представляти свою alma-mater в юридичній сфері.