Збільшити розмір шрифту

22.11.2022

Головна | Новини

Прийнято участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Юридична клінічна практика: становлення, сучасний стан та перспективи розвитку»

Сьогодні у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ стартувала Всеукраїнська науково-практична конференція «Юридична клінічна практика: становлення, сучасний стан та перспективи розвитку». До заходу долучилися понад 130 учасників з 10 областей України, серед яких Національной університет «Одеська юридична академія».

Привітала учасників конференції із її початком заступниця начальника Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса) Ольга ЗАХАРОВА.

«Наука завжди прокладала й освітлювала шлях, навіть у найтемніші часи. Нині експертне середовище зґуртувалося для розслідування воєнних злочинів рф, а також для захисту прав і свобод людей та розробки планів повоєнного відновлення України. Діяльність Юридичних клінік є багатофункціональною платформою, яка дає пласт практичних знань та є дієвим інструментом набуття навичок для студентів, які в процесі роботи Юридичної клініки можуть закріпити теоретичні знання шляхом надання правової допомоги. Використання знань на практиці щодо громадян соціально-вразливих верств населення і їх реальних життєвих ситуацій є незмінним атрибутом підготовки справжнього фахівця», - сказала у вітальному слові заступниця та побажала учасникам заходу конструктивної роботи і скорішої Перемоги.

Дякуємо Дніпропетровському державному університету внутрішніх справ за запрошення та співпрацю.