Збільшити розмір шрифту

07.10.2022

Головна | Новини

Привітали студентів Національного університету «Одеська юридична академія» з професійним святом та урочисто вручили грамоти найкращим студентам

Напередодні святкування Дня юриста начальник Південного міжрегіонального управіння Міністерства юстиції (м. Одеса) - Тимофій Дудін та заступник начальника Південного міжрегіонального управіння Міністерства юстиції в Одеській області - Анатолій Буряченко привітали студентів Національного університету «Одеська юридична академія» зі святом та урочисто вручили грамоти найкращим студентам.

Тимофій Дудін провів лекцію для студентів-правників та розповів про систему та правові засади діяльності органів юстиції. Студенти мали можливість поспілкуватися з очільником Південного міжрегіонального управіння Міністерства юстиції та отримати відповіді і роз'яснення на свої питання.

Дорогі студенти – ви цвіт нашої нації, майбутнє нашої держави! Завжди досягайте поставлених цілей, будьте успішними та вірними обраній справі! Міцного здоров’я вам, родинного затишку та благополуччя!

Дякуємо Денису Колодіну за найкращий факультет цивільної та господарської юстиції за якісну підготовку компетентних фахівців.