Збільшити розмір шрифту Одесский форум

19.09.2022

Головна | Новини

В Одесі 19 вересня відбулося засідання круглого столу, на якому обговорювалися питання щодо здійснення реєстрації народження дитини без медичного свідоцтва чи відсутності документів у матері

В Одесі 19 вересня відбулося засідання круглого столу, на якому обговорювалися питання щодо здійснення реєстрації народження дитини без медичного свідоцтва чи відсутності документів у матері; особливостей створення, внесення змін до актових записів цивільного стану, поновлення та їх анулювання та інших послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

Участь у заході взяли начальниця відділу державної реєстрації актів цивільного стану в Одеській області Управління державної реєстрації Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) Марина Падун, начальниця відділу державної реєстрації актів цивільного стану в м. Одеса Оксана Мочуляк, начальниця Служби у справах дітей Одеської міської ради Юлія Нікандрова та фахівці Служби у справах дітей Одеської міської ради.

Під час зустрічі учасники обговорили проблемні питання та заходи співпраці, які спрямовані на інтереси дитини та батьків.