Збільшити розмір шрифту Одесский форум

16.09.2022

Головна | Новини

В Одесі відбулася робоча зустріч

В Одесі відбулася робоча зустріч начальника територіального управління Державної судової адміністрації в Одеській області Тараса Лукаша, виконуючої обов’язки голови Ради адвокатів Одеської області Олени Джабурії з начальником Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) Тимофієм Дудіним та заступником начальника Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції - начальника Управління забезпечення примусового виконання рішень в Одеській області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) Денисом Астаховим.

Під час зустрічі обговорювалися питання щодо надання громадянам України, які проживають на тимчасово окупованій території, правової допомоги з питань, пов’язаних із судовим захистом порушених прав та інтересів фізичних і юридичних осіб у сфері реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, а також актів цивільного стану громадян, у зв’язку із збройною агресією російської федерації та тимчасовою окупацією території України.

Досягнуто домовленість про подальшу плідну співпрацю та невідкладне реагування на порушення прав та інтересів фізичних і юридичних осіб у сфері реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень у цей складний час для України.