Збільшити розмір шрифту Одесский форум

28.06.2022

Головна | Новини

В честь Дня Конституції України урочисто були нагороджені співробітники Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса)

День Конституції, особливо, нагадує кожному з нас якими зусиллями і як довго ми здобували собі незалежність. Це заслуга кожного українця.

Але є ті, хто як тоді, так і зараз, безпосередньо, висловлює волю всього нашого народу, відстоює та допомагає реалізувати її у різних сферах. Це люди, що займають державні посади і працюють на благо нашої Держави.

Тому сьогодні їх, заслужено, відзначають нагородами.

Було нагороджено:

Повний перелік нагороджених

 

Конституція символізує народження суверенної, демократичної, соціальної і правової держави.

І в цей день, вважаємо своїм обов’язком окремо наголосити на невгасаючому патріотизмі, хоробрості, твердості характеру й моральних принципів, відданості й вірності Україні державних службовців Південного міжрегіонального управління міністерства юстиції у Херсонській області та нагородити: 

Повний перелік нагороджених

Навіть в тяжких умовах окупації рідної для них Херсонщини, вони гідно відстоюють інтереси нашої Країни, продовжують допомагати українцям, виборювати, дані їм від народження Основним законом нашої Держави, права й свободи та виконувати свої посадові обов‘язки у межах повноважень, визначених законодавством України, чим показують приклад незламності й нескореності нашого народу!