Збільшити розмір шрифту Одесский форум

20.06.2022

Головна | Новини

Державним реєстраторам: про відновлення загального доступу до Єдиного державного реєстру судових рішень та роботу сервісу "Стан розгляду справ" з 20 червня 2022 року

Державна судова адміністрація України з 20 червня 2022 року відновила загальний доступ до Єдиного державного реєстру судових рішень та роботу сервісу "Стан розгляду справ", про що розміщена інформація за посиланням: https://dsa.court.gov.ua/dsa/pres-centr/news/1286014/.

Так, доступ до Єдиного державного реєстру судових рішень поки здійснюватиметься  в тестовому режимі. У випадку виявлення ознак кіберзагроз доступ до реєстру може обмежуватися.

Голова Державної судової адміністрацї України Олексій Сальніков прокоментував відкриття даного реєстру, зазначивши, що закриття Єдиного державного реєстру судових рішень для загального доступу з 24 лютого 2022 року було зроблено задля безпеки. Зараз кіберзахист реєстру значно посилений та знаходиться під посиленим моніторингом стану кіберзагроз, що дозволило відкрити його для всіх категорій користувачів.

Окремо, Олексій Сальніков зазначив, що для запобігання випадкам стороннього втручання у функціонування сервісів застосовується посилений моніторинг стану кіберзагроз до усіх електронних ресурсів, розпорядником яких є ДСА України.