Збільшити розмір шрифту Одесский форум

22.11.2021

Головна | Новини

Які видатки державні службовці зобов’язані відобразити у повідомленні про суттєві зміни в майновому стані?

Нагадуємо, якщо Ваша посада належить до категорії «Б», Ви зобов’язані  подавати повідомлення про суттєві зміни у майновому стані.
Повідомлення подається протягом 10 днів з моменту отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку на понад 50 прожиткових мінімумів (113,5 тис. грн у 2021 році).

Такими видатками можуть бути:

- оплата навчання, лікування, косметичних чи туристичних послуг;
- придбання у власність, володіння, користування активів, зазначених у частині першій статті 46 Закону України «Про запобігання корупції» (наприклад: нерухомість, авто, цінні папери, дорогоцінні прикраси);
- виконання договірних зобов’язань, у тому числі фінансових (бути боржником або кредитором за зобов’язанням);

- надання благодійної, матеріальної, фінансової допомоги;

- грошовий подарунок.

Повідомлення подається в електронному вигляді до Реєстру декларацій. Увійти до Реєстру можна за допомогою кваліфікованого електронного підпису за посиланням: httpss://portal.nazk.gov.ua/login.

Державні службовці категорії «В» повідомлення про суттєві зміни у майновому стані не подають. Всі зміни зазначаються в щорічній декларації.