Збільшити розмір шрифту Одесский форум

08.10.2021

Головна | Новини

Продовжено строк для оновлення відомостей про кінцевих бенефіціарних власників юридичних осіб

08.10.2021 Верховною Радою України було прийнято Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».

Метою даного нормативно-правового акту є вдосконалення та спрощення положень чинного законодавства в частині необхідності зазначення відомостей про кінцевого бенефіціарного власника та структуру власності юридичної особи.

Крім того, Закон відтерміновує виконання обов'язку юридичними особами, зареєстрованими до набрання чинності цим Законом, щодо повідомлення державному реєстратору інформації про кінцевого бенефіціарного власника та структуру власності з трьох місяців до одного року з дня набрання чинності нормативно-правовим актом (11 липня 2021 року), яким затверджена форма та зміст структури власності.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Звертаємо увагу на необхідності в найкоротші строки подати державному реєстратору документи для оновлення відомостей про кінцевих бенефіціарних власників юридичних осіб задля уникнення перенавантаження системи та накладання штрафу у разі невнесення даних відомостей вчасно (до 11 липня 2022 року).