Збільшити розмір шрифту Одесский форум

01.10.2021

Головна | Новини

Проведено навчальний семінар з метою підвищення рівня обізнаності, зниження стигми і дискримінації у зв'язку із ВІЛ, туберкульозом та КОВІД-19

1 жовтня 2021 року представники відділів ДРАЦС Одеської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) взяли участь у заході, проведеному в приміщенні Київського відділу ДРАЦС у м. Одесі та спрямованому на підвищення рівня обізнаності, зниження стигми і дискримінації у зв'язку із ВІЛ, туберкульозом та КОВІД-19.
 
Важливо, що доповідачами на заході виступили професіонали своєї справи:
- лікар відділу епіднагляду та профілактики неінфекційних хвороб ДУ "Одеський обласний центр профілактики та контролю хвороб" МОЗ України - Сойнікова Аліса Владиславівна
-директор БО "100 відсотків. Життя. Одеса" - Ходак Алла
-лікар дерматовенеролог обласного шкірновенерологічного диспансеру - Малалига Мар'яна
 
 
Наголосили, що на тлі пандемії коронавірусної хвороби, викликаної вірусом SARS-CoV-2, спостерігається 
зменшення кількості нових випадків туберкульозу в усьому світі. Міжнародні експерти пов’язують це з потенційним зниження передачі збудника на 50% через запровадження обмежувальних заходів. У той же час ці ж заходи впливають на доступ до медичної допомоги, що у наступні 5 років може збільшити кількість нових випадків туберкульозу в Україні.
Крім того, заступник начальника Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції в Одеській області Анатолій Буряченко та начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану Марина Падун , привітали присутніх керівників з майбутнім святом Днем юриста.
Проведення таких семінарів навчань є надзвичайно важливим і ефективним як для працівників державних установ, так і для всіх громадян. Дякуємо організоторам за такий захід та доповідачам за корисну інформацію!