Збільшити розмір шрифту Одесский форум

03.08.2021

Головна | Новини

Увага! Новий фронт-офіс у сфері державної реєстрації

Юстиція Одещини продовжує роботу з черговим центром надання адміністративних послуг, який надаватиме послуги у сфері державної реєстрації громадських формувань.

Начальником відділу державної реєстрації ДЗМІ та громадських формувань в Одеській області Управління державної реєстрації Тетяною Правосудовою проведено онлайн навчання з державними реєстраторами Балтської міської ради Одеської області. В ході навчання основну увагу приділено порядку надання адміністративних послуг згідно затверджених інформаційних та технологічних карток, обговорено проблемні питання, що можуть виникати в процесі проведення державної реєстрації, зокрема щодо переліку та оформлення документів з урахуванням внесених змін до законодавства прийому та видачі документів громадських формувань та статутів територіальних громад.

Так, з серпня 2021 року документи громадських формувань та також приймають уповноважені особи центру надання адміністративних послуг Балтської міської ради Одеської області Димовська Наталія Сергіївна та Куковиця Аліна Федорівна за адресою – м.Балта, вул. 30 років Перемоги, 24, прийом здійснюється з понеділка по п’ятницю протягом робочого часу.