13.01.2020

Головна | Новини

Зміна суб’єкта проведення спеціальної перевірки по Херсонській та Миколаївській областях

У зв’язку з  ліквідацією Головних територіальних управлінь юстиції та утворенням Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) повідомляємо про зміну суб’єкта проведення спеціальної перевірки щодо наявності корпоративних прав у осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування по Одеській, Херсонській та Миколаївській областях.

В подальшому, в адресаті запиту зазначати Південне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Одеса): вул. Старицького, 10а, м. Одеса, 65036.

Згідно з внутрішнім розподілом завдань та функцій в Південному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Одеса), проведення спеціальних перевірок відомостей щодо наявності корпоративних прав покладено на відділ взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса).

У разі виникнення додаткових питань стосовно проведення спеціальних перевірок відомостей щодо наявності корпоративних прав рекомендуємо звертатись до відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції
(м. Одеса) за телефоном: (0482) 705 58 20.