Збільшити розмір шрифту Одесский форум

07.02.2017

Головна | Анонси

Всеукраїнська зимова правнича школа


Дата проведення: 07-12 лютого 2017 року.
Організаторами Школи є Координаційна рада молодих юристів України при Мінюсті, Європейський університет, «K-project center». Школа відбувається за підтримки Міністерства юстиції України.
Місце проведення: Високогірна туристична база "Едельвейс" Європейського університету на горі Бескид (Мижгірський район, Закарпатська обл. с. Верхній Студений - 30 км. від смт. Воловець)
Формат Школи: серія теоретичних та практичних майстер-класів від відомих юристів адвокатів та професійних тренерів з особистого розвитку. Гірськолижний відпочинок та неформальне спілкування.
Мета Школи: формування нової української юридичної еліти, підвищення професійного рівня, самореалізація наукового, творчого, організаційного потенціалу молоді, створення умов для організованого дозвілля та спілкування молодих людей, налагодження співпраці між юридичними студентськими організаціями.
Умови участі: вартість участі у школі 1900 грн. (без проїзду). У разі Вашої участі у Школі просимо здійснити оплату за кожного учасника особисто по приїзду на Школу або на рахунок (за домовленістю)!
За рахунок внесків, організаційний комітет забезпечує учасникам: проживання, 3-х разове харчування, робочі матеріали конференції, тренінги, трансфер від залізничної станції Воловець до бази в обидва боки, екскурсії та ін.
Студентам з собою мати обов’язково – паспорт та студентський квиток.
Прохання направити заявки на участь до 25 січня 2017 року на адресу: 
https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdDtjDa2hKzpEMcqs…/viewform
Додаткова інформація на сторінках: vk.com/winterlawschool17, krmj.org.ua.
Партнер заходу: Інститут політико-правових та релігійних досліджень www.facebook.com/institute2015/
З питань участі просимо звертатися до Оргкомітету:
Євген Которобай, координатор школи, заступник голови КРМЮ України
тел.: 093 733 47 88, е-mail: Geki@bk.ru.