Збільшити розмір шрифту Одесский форум

Дніпровський відділ державної виконавчої служби у місті Херсоні Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса)

Дніпровський  відділ державної виконавчої служби  у  місті Херсоні Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса)

Адреса: м. Херсон, вул. Перекопська,166

е-mail: info_dn@ks.ks.dvs.gov.ua

Часи роботи:

Пн-Чт: з 8:00 до 17:00

Пт: з 8:00 до 15:45

Обідня перерва: з 12:00 до 12:45

п/п

Посада

ПІП

 

Контактний номер телефону

1

Начальник 

Ткачов Андрій Віталійович

35-55-17

2

Заступник начальника  

 

 

51-24-87

3

Заступник начальника  

Беккер Ольга Миколаївна 

35-55-16

4

Головний державний виконавець  

Нікішина Ірина Миколаївна

51-24-87

5

Старший  державний виконавець  

Мельник Юлія Олександрівна

35-55-16

6

Старший  державний виконавець  

Василенко Олександр Володимирович

51-24-87

7

Головний державний виконавець  

Клочко Ольга Петрівна

51-24-87

8

Старший  державний виконавець  

Гудзь Альона Миколаївна

51-24-87

9

Старший  державний виконавець  

Павлюченко Анастасія Євгенівна

35-55-16

10

11

12

Старший  державний виконавець  

Стапший державний виконавець

Стапший державний виконавець

Василенко Вікторія Олександрівна

Бацокін Олександр Сергійович

Грос Олександр Вальтерович

 

35-55-17

51-57-69

51-57-69

 

13

14

15

16

Державний виконавець 

Державний виконавець

Державний виконавець 

Державний виконавець

 

Ковальчук Денис Віталійович

Горбенко Микита Олегович

Портна Анна Сергіївна 

35-55-16

51-57-69

51-24-87

35-55-16

17

Головний спеціаліст  

Богомолова Оксана  Миколаївна

35-55-17

18

Діловод  

Войнаровська Анна Олегівна

51-24-87

19

Діловод  

Ярова Альона Олексіївна

51-24-87

 

                                                                                                                                     Додаток № 1 до наказу Південного

                                                                                                                                     міжрегіонального управління 

                                                                                                                                     Міністерства юстиції (м. Одеса) від

                                                                                                                                     16.07.2021 № 383/03-09

Територіальна юрисдикція Дніпровського відділу державної виконавчої служби у місті Херсоні Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції

(м. Одеса)

Найменування району, в якому розташовано відділ державної виконавчої служби - Херсонський район (м. Херсон - місто обласного значення)

Юрисдикція відділу державної виконавчої служби - розповсюджується на територію Дніпровського району

провулок

Авіаційний

 

вулиця

Автомобілістів

 

провулок

Азовський

 

вулиця

Айвазовського

 

провулок

Академічний

 

вулиця

Андрія Грабенка

 

вулиця

Антонівська

 

вулиця

28-ої Армії

 

вулиця

Артилерійська

 

провулок

Артилерійський

 

Б

 

провулок

Бавовняний

 

провулок

Батарейний

 

шосе

Бериславське (парна сторона)

 

провулок

Бериславський

 

провулок

Білозерський

 

вулиця

Бордунова

 

провулок

Брюллова

 

провулок

Бузький з 1-го по 2-й

 

вулиця

Бурназяна

 

В

 

провулок

родини Вадонів

 

провулок

Вербовий

 

вулиця

І.Виговського

 

вулиця

Генерала Видригана З.П.

 

провулок

Високий

 

провулок

Вишневий

 

провулок

Вільний

 

провулок

Водопровідний з 1-го по 2-й

 

вулиця

Волгоградська

 

вулиця

Волошкова

 

провулок

Вузький

 

Г

 

вулиця

Гагаріна (з №86 та з №105 до кінця)

 

вулиця

Ісмаїла Гаспринського

 

вулиця

Говорова

 

вулиця

Гончарна (з №108 та №95 до кінця)

 

провулок

Городній

 

вулиця

Б.Грінченка

 

провулок

Ісаака Гуревича

 

Д

 

вулиця

Джанкойська

 

провулок

Джанкойський

 

провулок

Джерельний

 

вулиця

Олени Казимирчак-Полонської (колишня Дибенка)

 

вулиця

Дніпрової Чайки

 

провулок

Дніпрогеський

 

провулок

1-ий Дністровський

 

провулок

Донський

 

провулок

Дорожній

 

вулиця

Гетьмана Дорошенка

 

Е

 

вулиця

Енергетиків

 

Ж

 

провулок

Житомирський

 

З

 

вулиця

Заводська (з №20 та з №5 до кінця)

 

вулиця

Залаегерсег

 

вулиця

Залізничників

 

провулок

Затишний

 

вулиця

Згоди

 

провулок

Зелений з 1-го по 2-й

 

І

 

провулок

Ізмаїльський

 

провулок

Інгульський

 

вулиця

Інтернаціональна

 

К

 

провулок

Кам’яний

 

вулиця

Івана Карпенка-Карого

 

вулиця

Каскадна

 

вулиця

Каховська

 

провулок

Каховський

 

провулок

Керченський

 

провулок

Кінгійський

 

вулиця

Кіндійська

 

провулок

Квітковий (колишній Чапаєва)

 

провулок

Ковальський

 

вулиця

Козацька

 

провулок

Колективний

 

вулиця

2-а Комарова

провулок

Консервний

вулиця

Короленка

провулок

Короткий

провулок

Крамського

вулиця

Кременчуцька (з №1 по №63 та з №2 до кінця)

вулиця

Кримська (з №34 та з №43 до кінця)

тупик

Кримський

провулок

Кришталевий

вулиця

Героїв Крут

провулок

Кулеметний

вулиця

Іллюші Кулика (з №36 та з №88 до кінця)

Л

провулок

Лабазний

 

вулиця

Ладичука

 

провулок

Ладичука

 

провулок

Левітана

 

провулок

Лермонтова

 

вулиця

Ливарна

 

М

 

вулиця

2-а Матроська

 

вулиця

Дмитра Марковича

 

вулиця

Матроська

 

вулиця

Медова 

 

вулиця

Мирна

 

вулиця

Панаса Мирного

 

вулиця

Миру

 

провулок

Міліцейський

 

вулиця

Молодіжна (з №86 та з №49 до кінця)

 

провулок

Молодіжний

 

Н

 

вулиця

С.Наливайка

 

провулок

Нафтовий

 

вулиця

Нечуя-Левицького

 

провулок

Нікольський з 1-го по 4-й

 

провулок

Нікопольський

 

провулок

Новий

 

вулиця

Новозаводська

 

О

 

вулиця

Олени Казимирчак-Полонської (колишня Дибенка)

 

вулиця

Олексіївська

 

вулиця

Олешківська

 

вулиця

Офіцерська

 

провулок

Очеретяний

 

П

 

провулок

Панфілова

 

провулок

1-й Парковий

 

провулок

Партизанський

 

вулиця

Пархоменка

 

вулиця

Перекопська (з №12 та з №19 до кінця)

 

вулиця

Оксани Петрусенко

 

провулок

Південний

 

провулок

Польовий

 

вулиця

Полярників

 

вулиця

Поповича

 

вулиця

Придніпровська з 1-ї по 3-ю

 

провулок

Придніпровський з 1-го по 2-й

 

узвіз

Придніпровський

 

провулок

Призаводський

 

провулок

Приміський з 1-го по 4-й

 

провулок

Проїзний

 

вулиця

Промислова з 1-ї по 2-у

 

вулиця

Промислова

 

провулок

Промисловий

 

вулиця

Пугачова (з №68 та №61 до кінця)

 

Р

 

вулиця

Ракетна

 

вулиця

Рєпіна

 

провулок

Рибний

 

провулок

Річковий

 

вулиця

Олександра Русова

 

С

 

вулиця

Миколи Садовського

 

вулиця

Севастопольська

 

вулиця

Селищна

 

провулок

Селянський з 1-го по 3-й

 

вулиця

Сиваська

 

провулок

Січовий

 

вулиця

Січових стрільців

 

вулиця

Склотарна

 

провулок

Склотарний

 

вулиця

Слободка з 1-ї по 2-у

 

провулок

Слобідський

 

провулок

Смоленський (з №80 та з №43 до кінця)

 

вулиця

Спортивна

 

провулок

Спортивний

 

провулок

Стрілецький

 

вулиця

М.Суботи

 

вулиця

Східна з 1-ї по 34-у

 

провулок

Східний

 

Т

 

провулок

Таманський

 

вулиця

Танкістів

 

вулиця

Текстильна з 1-ї по 22-у

 

проспект

Текстильників

 

вулиця

Теплоенергетиків

 

вулиця

А.Тесленка з 1-ї по 4-у

 

вулиця

Тиха

 

вулиця

Торкальна

 

провулок

Торпедний

 

провулок

Трипільський

 

вулиця

Тягинська

 

У

 

вулиця

Українська (з №104 та з №81 до кінця)

 

провулок

Уманський

 

вулиця

Університетська

 

вулиця

Урожайна

 

Ф

 

вулиця

Фабрична

 

набережна

Генерала О.Федорова

 

провулок

Феодосійський

 

Х

 

вулиця

Богдана Хмельницького

 

Ц

 

провулок

Цегельний

 

вулиця

Церковна

 

Ч

 

вулиця

Чарівна

 

вулиця

Чернявського М.

 

провулок

Чехова

 

 

Чкалова (Авіаторів) сел. (Військове містечко 23)

 

шосе

В’ячеслава Чорновола

 

вулиця

Чорноморська

 

вулиця

2-а Чорноморська

 

узвіз

Чорноморський

 

Ш

 

вулиця

Шевченка (з №54 та з №61 до кінця)

 

провулок

Шмідта

 

вулиця

О.Шовкуненка

 

Я

 

вулиця

Яворницького

 

вулиця

Янтарна

 

 

 

 

смт

Антонівка

 

с-ще

Молодіжне

 

смт

Зеленівка

 

село

Богданівка

 

село

Петрівка

 

с-ще

Сонячне

 

село

Садове

 

с-ще

Придніпровське

 

смт

Наддніпрянське

 

с-ще

Інженерне