Збільшити розмір шрифту

Сектор аналітики та статистики Управління забезпечення примусового виконання рішень у Херсонській області, в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса)

З 12.01.2023 тимчасове місце розташування Управління забезпечення примусового виконання рішень у Херсонській області, в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) є адреса: 65036, місто Одеса, вулиця Старицького, 10-а.

Адреса для листування: 65007, місто Одеса, вулиця Богдана Хмельницького, 34,

е-mail: info@ks.minjust.gov.ua

Часи роботи:

Пн-Чт: з 8:00 до 17:00
Пт: з 8:00 до 15:45
Обідня перерва: з 12:00 до 12:45

 

№ п/п

Посада

ПІП

 

Контактний номер телефону

1

Завідувач сектору аналітики та статистики Управління забезпечення примусового виконання рішень у Херсонській області , в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса)

Петрова Яна Олександрівна

-

2

Головний спеціаліст сектору аналітики та статистики Управління забезпечення примусового виконання рішень у Херсонській області, в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса)

Григоренко Заріна Григорівна

-

3

Головний спеціаліст сектору аналітики та статистики Управління забезпечення примусового виконання рішень у Херсонській області, в Автономній Республіці Крим та місті СевастополіПівденного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса)

Шукста Вікторія Олегівна

-