Збільшити розмір шрифту Одесский форум

Проведено онлайн семінар-тренінг з державними реєстраторами м. Очаків, Арбузинського, Баштанського, Березанського, Березнегуватського районів Миколаївської області

     29 вересня 2020 працівниками відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) проведено онлайн семінар-тренінг, до якого було залучено 10 державних реєстраторів з Арбузинського, Баштанського, Березанського та Березнегуватського районів, та м. Очаків Миколаївської області.

     Учасники онлайн семінару-тренінгу обговорили проблемні питання, які виникають у сфері державної реєстрації речових прав та бізнесу, зокрема, щодо поновлення договору оренди землі, щодо дій державного реєстратора у разі наявності двох відкритих розділів у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно на один об’єкт нерухомого майна, щодо можливості відкриття розділів на різні об’єкти нерухомого майна за однією адресою, щодо введення 11 серпня 2020 року у промислову експлуатацію оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, в якому відсутня можливість зупинення розгляду документів, поданих для державної реєстрації тощо.