Збільшити розмір шрифту Одесский форум

Проведено онлайн семінар-тренінг з державними реєстраторами м. Каховка, м. Нова Каховка, м. Херсона, Білозерського, Бериславського районів Херсонської області

     21 серпня 2020 працівниками відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) проведено онлайн семінар-тренінг, до якого було залучено 18 державних реєстраторів з м. Каховка, м. Нова Каховка, м. Херсона, Білозерського, Бериславського районів Херсонської області.

     Учасники онлайн семінару-тренінгу обговорили проблемні питання, які виникають у сфері державної реєстрації речових прав та бізнесу, зокрема, щодо застосування підстав для відмови у державній реєстрації, щодо можливості обрання спрощеної системи оподаткування та/або добровільної реєстрації як платника податку на додану вартість та/або включення до Реєстру неприбуткових установ та організацій, щодо повноважень державного реєстратора, в тому числі нотаріуса, щодо поновлення договору оренди землі тощо.