Збільшити розмір шрифту Одесский форум

Проведено онлайн семінар-тренінг з державними реєстраторами Ананьївського, Біляївського районів та м. Южне Одеської області.

     20 липня 2020 року працівниками відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) за допомогою програмного забезпечення Skype проведено онлайн семінар-тренінг, до якого було залучено 12 державних реєстраторів  Ананьївського, Біляївського районів та м. Южне Одеської області.

     Учасники онлайн семінару-тренінгу обговорили проблемні питання, які виникають у сфері державної реєстрації речових прав та бізнесу, зокрема, щодо особливостей внесення та оновлення інформації про кінцевого бенефіціарного власника, підстав відмови у проведенні державної реєстрації чи зупинення проведення реєстраційних дій, а також особливостей витребування реєстраційних справ на підставі судового рішення, повідомлення власника об’єкта нерухомого майна та відповідного користувача, обтяжувача про подані заяви та ін.