Збільшити розмір шрифту Одесский форум

Проведено онлайн-семінари щодо впровадження оновленого Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань

     28 липня 2020 року працівниками відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) було проведено онлайн – семінари, у яких прийняло участь 80 державних реєстраторів Одеської, Миколаївської, Херсонської областей.

     До відома учасників онлайн-семінарів детально доведена інформація щодо впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – Єдиний державний реєстр). Було наголошено стосовно періоду, протягом якого дозволяється приймати та здійснювати розгляд документів для державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців. Також перераховано, які посилання та послуги не будуть працювати під час оновлення програмного забезпечення. Окрім того, перелічені нові можливості та переваги оновленого Єдиного державного реєстру.

     До того ж державних реєстраторів було попереджено, що у період впровадження оновленого програмного забезпечення робота інших реєстрів може бути нестабільною у зв’язку з великим навантаженням на ІТ-інфраструктуру  державного підприємства «НАІС».