Збільшити розмір шрифту Одесский форум

Проведено онлайн семінар-тренінг з державними реєстраторами м. Миколаїв, Березанського, Березнегуватського, Братського та Веселинівського районів Миколаївської області

     24 червня 2020 року працівниками відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) з 15 державними реєстраторами м. Миколаїв, Березанського, Березнегуватського, Братського та Веселинівського районів Миколаївської області за допомогою програмного забезпечення Skype відбувся онлайн семінар-тренінг щодо проблемних питань, які виникають під час здійснення державної реєстрації бізнесу та речових прав на нерухоме майно.

     Зокрема, було обговорено особливості внесення та оновлення інформації про кінцевого бенефіціарного власника, створення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, вимоги до документів, що подаються для державної реєстрації юридичної особи, а також особливості проведення державної реєстрації права власності на об’єкт у результаті реконструкції, особливості державної реєстрації права оренди землі, особливості державної реєстрації речових прав на нерухоме майно на підставі судового рішення тощо.