Збільшити розмір шрифту Одесский форум

Проведено онлайн семінар-тренінг з державними реєстраторами Олешківського, Бериславського, Білозерського районів Херсонської області

     17 червня 2020 працівниками відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) проведено онлайн семінар-тренінг, до якого було залучено 11 державних реєстраторів з Олешківського, Бериславського, Білозерського районів Херсонської області.

     Учасники онлайн семінару-тренінгу обговорили проблемні питання, які виникають у сфері державної реєстрації речових прав та бізнесу, зокрема, особливостей переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 р. № 321, щодо реєстрації заяв власників об’єкта нерухомого майна про заборону вчинення реєстраційних дій, також надання інформації про кінцевого бенефіціарного власника тощо.