Збільшити розмір шрифту Одесский форум

Проведено онлайн-лекцію з державними виконавцями Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса)

     05.06.2020 на платформі правового клубу «PRAVOKATOR.Одеса» начальником Управління державної реєстрації Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) Бестаєвим І.Л., в.о. начальника відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) Самарською О.С. та головним спеціалістом відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції
(м. Одеса) Вегержинським О.С. проведено онлайн-лекцію з державними виконавцями Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) на тему: «Законодавче регулювання та особливості проведення реєстраційних дій державними виконавцями під час державної реєстрації обтяжень речових прав на нерухоме майно».

     З метою уніфікації практики застосування законодавства учасники онлайн-лекції обговорили правові засади державної реєстрації обтяжень речових прав на нерухоме майно, підстави для припинення та погашення записів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, зауважено на необхідності проведення пошуків під час здійснення реєстраційних дій, наголошено на обов’язкових відомостях, які підлягають внесенню до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно тощо.

     Додатково оговорено зміни, які були внесені до державної реєстрації обтяжень на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 13.05.2020 № 399 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України у сфері державної реєстрації».