Збільшити розмір шрифту

Інформаційні картки адміністративних послуг з державної реєстрації громадських формувань та постійно діючого третейського суду

1. Інформаційні картки адміністративних  послуг з державної реєстрації структурного утворення політичної партії, які надаються Південним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Одеса)

1.1. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації створення структурного утворення політичної партії.

1.2. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації включення відомостей про структурне утворення політичної партії, зареєстроване до 01 липня 2004 року, відомості про яке не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

1.3. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації змін до відомостей про структурне утворення політичної партії, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

1.4. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації рішення про припинення структурного утворення політичної партії.

1.5. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) структурного утворення політичної партії.

1.6. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації рішення про відміну рішення про припинення структурного утворення політичної партії.

1.7. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації припинення структурного утворення політичної партії в результаті його ліквідації.

1.8. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації припинення структурного утворення політичної партії в результаті його реорганізації.

1.9. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації структурного утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи.

1.10. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації змін до відомостей про структурне утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

1.11. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації припинення структурного утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи.


2. Затвердити Інформаційні картки адміністративних  послуг з державної реєстрації організації роботодавців, об’єднання організацій роботодавців, які надаються Південним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Одеса):

2.1. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації створення організації роботодавців, об’єднання організацій роботодавців.

2.2. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації адміністративної послуги з державної реєстрації включення відомостей про організацію роботодавців, об’єднання організацій роботодавців, зареєстровані до 01 липня 2004 року, відомості про які не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

2.3. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації змін до відомостей про організацію роботодавців, об’єднання організацій роботодавців, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів.

2.4. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації рішення про припинення організації роботодавців, об’єднання організацій роботодавців.

2.5. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) організації роботодавців, об’єднання організацій роботодавців.

2.6. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації рішення про відміну рішення про припинення організації роботодавців, об’єднання організацій роботодавців.

2.7. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації припинення організації роботодавців, об’єднання організацій роботодавців в результаті ліквідації.

2.8. Інформаційна картка картку адміністративної послуги з державної реєстрації припинення організації роботодавців, об’єднання організацій роботодавців в результаті реорганізації.


3. Затвердити Інформаційні картки адміністративних  послуг з державної реєстрації творчої спілки, територіального осередку творчої спілки, які надаються Південним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції     (м. Одеса):

3.1. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації створення творчої спілки, територіального осередку творчої спілки.

3.2. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації включення відомостей про творчу спілку, територіальний осередок творчої спілки, зареєстровані до 01 липня 2004 року, відомості про які не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

3.3. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації змін до відомостей про творчу спілку, територіальний осередок творчої спілки, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів.

3.4. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації рішення про припинення творчої спілки, територіального осередку творчої спілки.

3.5. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) творчої спілки, територіального осередку творчої спілки.

3.6. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації рішення про відміну рішення про припинення творчої спілки, територіального осередку творчої спілки.

3.7. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації припинення творчої спілки, територіального осередку творчої спілки в результаті ліквідації.

3.8. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації припинення творчої спілки, територіального осередку творчої спілки в результаті реорганізації.


4. Затвердити Інформаційні картки адміністративних  послуг з державної реєстрації постійно діючого третейського суду, які надаються Південним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Одеса):

4.1. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації постійно діючого третейського суду.

4.2. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації змін до відомостей про постійно діючий третейський суд, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

4.3. Інформаційна картка картку адміністративної послуги з державної реєстрації припинення постійно діючого третейського суду.


5. Затвердити Інформаційні картки адміністративних  послуг з державної реєстрації професійної спілки, організації професійних спілок, об’єднання професійних спілок, які надаються Південним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Одеса):

5.1. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації створення професійної спілки, організації професійних спілок, об’єднання професійних спілок.

5.2. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації включення відомостей про професійну спілку, об’єднання професійних спілок, організацію професійних спілок, зареєстровані до 01 липня 2004 року, відомості про які не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

5.3. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації змін до відомостей про професійну спілку, організацію професійних спілок, об’єднання професійних спілок, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів.

5.4. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації рішення про припинення професійної спілки, організації професійних спілок, об’єднання професійних спілок.

5.5. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) професійної спілки, організації професійних спілок, об’єднання професійних спілок.

5.6 Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації рішення про відміну рішення про припинення професійної спілки, організації професійних спілок, об’єднання професійних спілок.

5.7. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації припинення професійної спілки, організації професійних спілок, об’єднання професійних спілок в результаті ліквідації.

5.8. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації припинення професійної спілки, організації професійних спілок, об’єднання професійних спілок в результаті реорганізації.


6. Затвердити Інформаційні картки адміністративних  послуг з державної реєстрації громадського об’єднання, які надаються Південним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Одеса):

6.1. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації створення громадського об’єднання.

6.2. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації включення відомостей про громадське об'єднання, зареєстроване до 01 липня 2004 року, відомості про яке не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

6.3. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації змін до відомостей про громадське об'єднання, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів.

6.4. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації рішення про припинення громадського об'єднання.

6.5 Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) громадського об'єднання.

6.6. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації рішення про відміну рішення про припинення громадського об'єднання.

6.7. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації припинення громадського об'єднання в результаті його ліквідації.

6.8. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації припинення громадського об'єднання в результаті його реорганізації.

6.9 Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації громадського об’єднання, що не має статусу юридичної особи.

6.10. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації змін до відомостей про громадське об’єднання, що не має статусу юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

6.11. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації припинення громадського об'єднання, що не має статусу юридичної особи.

6.12. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації створення відокремленого підрозділу громадського об'єднання.

6.13. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації внесення змін до відомостей про відокремлений підрозділ громадського об'єднання.

6.14. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації припинення відокремленого підрозділу громадського об'єднання.

6.15. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації підтвердження всеукраїнського статусу громадського об'єднання.

6.16. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації відмови від всеукраїнського статусу громадського об’єднання.

6.17. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації рішення про виділ громадського об'єднання

6.18. Інформаційна картка адміністративної послуги з підтвердження відомостей про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи.


Інформаційні картки інших адміністративних  послуг у сфері державної реєстрації громадських формувань, які надаються Південним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Одеса):

7.  Інформаційна картка адміністративної послуги з виправлення помилок, допущених у відомостях Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

8.  Інформаційна картка адміністративної послуги з видачі виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань  у паперовій формі для проставлення апостиля.

9. Інформаційна картка адміністративної послуги з видачі документів, що містяться в реєстраційній справі відповідної юридичної особи, громадського формування, що не має статусу юридичної особи, фізичної особи – підприємця


Накази та зміни

Наказ Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) "Про затвердження Інформаційних карток адміністративних послуг з державної реєстрації громадських формувань та статутів територіальних громад"

Наказ "Про внесення змін до наказу Міністерства юстиції України від 09 квітня 2021 року № 1318/5".

Зміни до типових інформаційних карток адміністративних послуг у сфері державної реєстрації статутів територіальних громад, юридичних осіб, громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, та фізичних осіб – підприємців.