Збільшити розмір шрифту Одесский форум

Проведено семінар-тренінг з державними реєстраторами Одеської області

        13 березня в.о. начальника Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) Тимофієм Дудіним та працівниками відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) було проведено семінар-тренінг, до якого було залучено 17 суб’єктів державної реєстрації, з яких брали участь 23 державних реєстратори Одеської області.

        Учасники семінару-тренінгу обговорили проблемні питання, які виникають у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, зокрема, щодо реєстрації статуту юридичних осіб, включення інформації до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань про учасників товариства з обмеженою відповідальністю, ведення журналів реєстрації реєстраційних справ, оформлення акту прийому-передачі реєстраційних справ, інформації стосовно інформаційних та технологічних карток тощо.

        Крім того, особливу увагу було приділено особливостям державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, зокрема, щодо державної реєстрації права власності на будинок, який належить училищу, на підставі рішення, у переліку якого не містилося даного об’єкту, внесення відомостей до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у разі зміни кадастрового номеру земельної ділянки або адреси нерухомого майна, державної реєстрації права власності у порядку спадкування, на підставі ухвали суду, подачі документів на припинення договору оренди на невитребувані земельні ділянки тощо.