Збільшити розмір шрифту Одесский форум

Онлайн семінар-тренінг з державними реєстраторами м. Миколаєва, Первомайського та Южноукраїнського районів Миколаївської області

     7 лютого 2020 року працівниками відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) проведено онлайн семінар-тренінг, до якого було залучено 17 державних реєстраторів з м. Миколаєва, Первомайського та Южноукраїнського районів Миколаївської області.

     Учасники семінару обговорили проблемні питання, які виникають у сфері державної реєстрації речових прав та бізнесу, зокрема, щодо реєстрації права власності на підставі договору про відступлення права вимоги, внесення в опис об’єкту нерухомого майна інформації про замощення, процедури зміни статусу будівель та приміщень з житлових в нежитлові, пошуку та формування матеріалів реєстраційних справ в електронній формі в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

     Також, особливу увагу було приділено особливостям подачі документів для державної реєстрації створення юридичної особи, в якої більше одного засновника, здійснення реєстраційних дій державним реєстратором виконавчого комітету міської ради щодо комунальних підприємств, організацій (установ, закладів), засновником яких є міська рада, особливостей внесення відомостей до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань стосовно кінцевих бенефіціарних власників юридичної особи, засновниками якої є виключно фізичні особи.