Збільшити розмір шрифту

Другий Київський відділ державної виконавчої служби у місті Одесі Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса)

Адреса: 65065, м. Одеса, вул. Генерала Петрова, 1

тел.: (048) 705-16-84 (Канцелярія)

E-mail: info_kv2@od.od.dvs.gov.ua

Час роботи відділу:

Понеділок - Четвер з 08:00 до 17:00 год.

П'ятниця з 8:00 до 15:45 год.

Обідня перерва з 12:00 до 12:45 год.

Вихідні дні: Субота, Неділя

Відповідно до наказу № 766/03-08 від 06.10.2021 Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції ( м. Одеса) "Про затвердження графіку особистого прийому громадян та Графіку роботи "гарячих ліній" у відділах державної виконавчої служби Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції ( м. Одеса)

Графік особистого прийому громадян у режимі відеоконферензв'язку (посилання на Skype зв'язок: 

http://just.odessa.gov.ua/files/upload/files/%D0%93%D1%80%D0%B0%D1%84%D1%96%D0%BA%20%D0%BE%D1%81%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%B3%D0%BE%20%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B9%D0%BE%D0%BC%D1%83%20%D0%B3%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%B4%D1%8F%D0%BD%281%29.pdf

Графік роботи "гарячих ліній":

http://just.odessa.gov.ua/files/upload/files/%D0%93%D1%80%D0%B0%D1%84%D1%96%D0%BA%20%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B8%20%D0%B3%D0%BE%D1%80%D1%8F%D1%87%D0%B8%D1%85%20%D0%BB%D1%96%D0%BD%D1%96%D0%B9.pdf

 

ГРАФІК РОБОТИ ПРИЙМАЛЬНІ

з надання безоплатної первинної правової допомоги при Другому Київському відділі державної виконавчої служби у м. Одесі Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) на 2020 рік

 

ПІБ

Посада

Номер кабінету

Часи прийому

Плахута Дмитро Вікторович

Начальник відділу

 

Вівторок
10:00-12:00

Фішер Віта Валеріївна

Заступник начальника відділу

 

Вівторок
10:00-12:00

         

 

 


До відома сторін виконавчого провадження

Реквізити для сплати боргу:

Отримувач: Другий Київський ВДВС у місті Одесі Південного міжрегіонального

управління Міністерства Юстиції (м. Одеса)

Код ЄДРПОУ: 41407330

МФО: 328845, банк одержувач філія-Одеського обласного управління АТ "Ощадбанк".

р/р UA943288450000025336300160756

Призначення платежу: АСВП№ _________________ Дільн. _____

 

 Увага! 15 травня 2019 року Конституційний суд України прийняв рішення №2-р (II)/2019 про визнання неконституційною законодавчої норми, яка встановлює обов'язкову сплату авансового внеску для відкриття виконавчого провадження.

  • Авансовий рахунок: Код ЄДРДПОУ: 41407330, Банк одержувача: Державна казначейська служба України, МФО: 820172, р/рах: UA608201720355119000000701006.

 

 

 


У зв'язку із введенням в Україні воєнного стану тимчасово, на період дії правового режиму воєнного стану, змінено графік особистого прийому громадян працівниками

Другого Київського відділу державної виконавчої служби у місті Одесі Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) 

по всім питанням тимчасово необхідно звертатись за

тел.:066-755-57-18   (Фішер Віта Валеріївна)

 

ДРУГИЙ КИЇВСЬКИЙ ВІДДІЛ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ У МІСТІ ОДЕСІ ПІВДЕННОГО МІЖРЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІ (М. ОДЕСА)

З МЕТОЮ ПРОВЕДЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ КОМПАНІЇ СТАНОМ НА 16.05.2022, ПОВІДОМЯЛЄМО НАСТУПНЕ:

 

 

Статус біженця чи тимчасовий захист

Питання визначення майбутнього статусу для осіб, які вимушено виїжджають за кордон, рятуючись від війни, напряму пов’язаний з метою отримання такого статусу.

Відмінності статусу тимчасового захисту та статусу біженця, як отримати той чи інший.

Якщо людина зацікавлена в негайному отриманні всіх соціальних прав і в поверненні на територію України відразу після закінчення воєнних дій, не має наміру залишатись в Європейському Союзі, то оптимальним буде саме отримання тимчасового захисту. Якщо ж має більш далекоглядні цілі, скажімо, отримання права безстрокового проживання та доступ до інтеграційної системи ЄС, тоді є сенс звернутись із заявою про отримання статусу біженця.

Процес отримання тимчасового захисту є доволі швидким і максимально спрощеним. Скажімо, в Польщі ця процедура включає подачу запиту на отримання дозволу на проживання та реєстрацію даних особи, яка звернулась за відповідним захистом. У Німеччині – реєстрацію особи в управлінні у справах біженців, отримання дозволу на проживання та реєстрацію в службах соціального захисту.

Термін тимчасового захисту становить 1 рік і може бути автоматично подовжений двічі на 6 місяців, якщо не зникнуть причини надання такого захисту, але максимум до 1 року. При цьому Єврокомісія може запропонувати або продовження терміну ще на рік, або ж припинення тимчасового захисту у разі покращення ситуації в Україні, що означатиме можливість безпечного повернення її громадян.

У межах тимчасового захисту особа отримує:

– право на проживання в країні, в якій особа звернулася за тимчасовим захистом;

– доступ до праці, який можна отримати одразу з моменту звернення за отриманням захисту;

– доступ до житла;

– доступ до освіти дітям і підліткам;

– медичну допомогу;

– соціальну допомогу.

Важливо, що ці права надаються хоч і на весь період дії тимчасового статусу, але тільки на території держави-члена ЄС, в якій отримано такий статус.

Статус біженця, своєю чергою, гарантує право безстрокового проживання на території відповідної держави. А термін, на який видається посвідчення біженця, різниться в різних країнах, хоча передбачає право поновлення на аналогічний період. Статус біженця може бути відкликаний одразу, коли з’являються докази, які вказують на те, що є підстави для його перегляду.

За отриманням статусу біженця людина може звернутись, якщо:

·         має обґрунтовані побоювання стати жертвою переслідувань за ознаками раси, релігії, громадянства, політичних поглядів;

·         перебуває за межами країни своєї національної належності;

·         не в змозі або не бажає користуватися захистом своєї країни;

·         не має громадянства або перебуває за межами країни свого колишнього місця проживання та не може чи не бажає повернутися до неї внаслідок побоювань переслідування.

Статус біженця також дає право на:

·         житло (як правило, це спальне місце в центрі для біженців);

·         безкоштовне харчування

·         медичну допомогу (обмежену);

·         безкоштовний проїзд у громадському транспорті.

Але слід мати на увазі, що не всі права стають доступними особі, яка перетнула кордон з моменту звернення із заявою про отримання статусу біженця. Протягом 6 місяців вона не може працевлаштовуватись, поки триватиме розгляд заяви про надання статусу біженця.

Основна принципова різниця між тимчасовим захистом і статусом біженця полягає в тому, що статус біженця – це індивідуальне право особи на міжнародний захист, що надається після проходження тривалої адміністративної процедури, яка має свої особливості. При цьому поняття тимчасового захисту не є категорією міжнародного права, а є винятковими тимчасовими та негайними заходами, спрямованими на забезпечення швидкого та відносно спрощеного механізму колективного захисту осіб, які потребують такого захисту, гарантуючи їм дозвіл на проживання та інші соціальні права.

Отже, з метою отримання доступу до всіх соціальних прав, які пропонують держави ЄС, доцільно звернутись за отриманням тимчасового захисту. У такому разі всі права та заходи захисту будуть надані негайно, на відміну від заявника на отримання статусу біженця, який зможе скористатись більшою частиною прав тільки після отримання відповідного статусу, тобто – не раніше, ніж через кілька місяців.

Щоправда, оскільки тимчасовий захист є негайною і тимчасовою мірою, строк його дії є обмеженим, а захист буде припинено після завершення війни в Україні. Термін же, на який надається статус біженця, є більш тривалим, а припинення війни в Україні не буде автоматичною підставою для його позбавлення.

Безбар’єрність: Безбар’єрний простір в Україні: новація, яка покликана забезпечити рівні права для всіх українців

    На виконання Указу Президента України від 03 грудня 2020 року «Про забезпечення створення безбар’єрного простору в Україні» була створена Національна стратегія із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, схвалена розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 року № 366-р (далі – Національна стратегія) — це документ, який містить ініціативи для усунення бар’єрів у різних сферах життя, посилення можливостей та забезпечення рівних прав. Крім того, Національна стратегія містить чіткі індикатори щодо ефективності впровадження відповідних ініціатив.

Безбар’єрність, у відповідності до Національної стратегії — це загальний підхід до формування та імплементації державної політики для забезпечення безперешкодного доступу всіх груп населення до різних сфер життєдіяльності.

Метою Національної стратегії є створення безперешкодного середовища для всіх груп населення, забезпечення рівних можливостей кожній людині реалізовувати свої права, отримувати послуги на рівні з іншими, шляхом інтегрування фізичної, інформаційної, цифрової, соціальної та громадянської, економічної та освітньої безбар’єрності до всіх сфер державної політики.

Варто підкреслити, що у відповідності до статті 3 Конституції України людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю, а отже забезпечення прав і свобод людини є головним обов’язком держави.

Згідно статтей 21, 24 Конституції України усі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах. Так, права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними, а також рівними перед законом.

❗️ Проте, перед багатьма громадянами України стоїть досить велика кількість «бар’єрів» у реалізації своїх прав та свобод, доступу до публічних послуг та участі у в суспільному житті. Рівень «бар’єрності» в цій частині наявний у різних сферах — громадського життя, тож і вирішення цієї ситуації потребує багаторівневого та широкого погляду, котрий обов’язково повинен враховувати і як наслідок включати в себе абсолютно всі аспекти життя людини у її сучасному вимірі, до прикладу враховувати формат доступності  надання адміністративних послуг.

Таким чином, Національна стратегія спрямована на визначення ключових проблем та формування рішень для їх розв’язання або мінімізації.

Так, Планом заходів на 2021 і 2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року визначені завдання та індикатори їх виконання, що покладені на міністерства (як відповідальних виконавців) для реалізації відповідних ініціатив.

Водночас, в рамках положення про Міністерство юстиції України та міжрегіональні управління визначено забезпечення вільного доступу до правосуддя, а також надання можливостей рівного доступу до правової інформації, що є одним із пріоритетних механізмів реалізації Національної стратегії.

 

???? Детальніше ⤵️
✅ щодо положень Національної стратегії Ви можете дізнатись за посиланням https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/366-2021-%D1%80#Text.

 

 

Стягнення аліментів в умовах воєнного стану є одним із найбільш затребуваних питань, з якими люди звертаються за консультаціями.

 

посилання на видео: https://www.facebook.com/pivdenneminjust/videos/517379210241564/

УВАГА!

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України за № 2373/5 від 14.06.2022 "Про визначення органу державної виконавчої служби, який здійснюватиме примусове виконання рішень" визначено, що під час дії воєнного стану примусове виконання рішень, місцем виконання яких є Херсонська область, здійснює відділ примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Кіровоградській області Південно-Східного міжрегіонального управління (м. Дніпро).

Зміни до місця розташування де-яких відділів державної виконавчої служби у Луганській та Донецькій областях:

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

відділу примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Донецькій області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків)

є адреса: 25006, Кіровоградська область, місто Кропивницький, вулиця Преображенська, будинок 2;

Авдіївський відділ державної виконавчої служби у Покровському районі Донецької області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків)

07302, Київська область, місто Вишгород, вулиця Шолуденко, будинок 6, телефон – 0 (50) 717 65 15. Адреса для листування до запитання: 07302, Київська область, місто Вишгород, вулиця Шолуденко, будинок 6В,

е-mail: info@av.dn.dvs.gov.ua;

Бахмутський відділ державної виконавчої служби у Бахмутському районі Донецької області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків)

31001, Хмельницька область, місто Красилів, вулиця Гетьманська, будинок 2, телефон – 0 (66) 237 98 09. Адреса для листування до запитання: 49045, Дніпропетровська область, місто Дніпро, проспект Гагаріна, будинок 40Ж, е-mail: info@ar.dn.dvs.gov.ua;

Великоновосілківський відділ державної виконавчої служби у Волноваському районі Донецької області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків)

53403, Дніпропетровська область, місто Марганець, мікрорайон Сонячний, будинок 9, квартира 10, телефон – 0 (66) 323 77 19. Адреса для листування до запитання: 53403, Дніпропетровська область, місто Марганець, вулиця Перспективна, будинок 2а, е-mail: info@vk.dn.dvs.gov.ua;

- Вугледарський відділ державної виконавчої служби у Волноваському районі Донецької області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків)

51215, Дніпропетровська область, Новомосковський район, село Орлівщина, вулиця Сербиненко, будинок 2, телефон – 0 (66) 454 53 88. Адреса для листування до запитання: 51215, Дніпропетровська область, Новомосковський район, село Орлівщина, вулиця Покровська, будинок 1, е-mail: info@vg.dn.dvs.gov.ua;

Горлівський відділ державної виконавчої служби у Горлівському районі Донецької області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) – 36000, Полтавська область, місто Полтава, вулиця Патріотична, будинок 22, телефон – 0 (95) 500 57 97. Адреса для листування до запитання: 36015, Полтавська область, місто Полтава, вулиця Сакко, будинок 176, е-mail: gor-viddil@gr.dn.dvs.gov.ua;

Добропільський відділ державної виконавчої служби у Покровському районі Донецької області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) – 20943, Черкаська область, село Вершаці, вулиця

Молодіжна, будинок 4, телефон – 0 (66) 841 58 14. Адреса для листування до запитання: 20901, Черкаська область, місто Чигирин, вулиця Богдана Хмельницького, будинок 11, е-mail: dobrogis@ukr.net;

Донецький відділ державної виконавчої служби у Донецькому районі Донецької області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) – 39140, Полтавська область, Кременчуцький район, село Нова Галещина, вулиця Центральна, будинок 135, квартира 50, телефон – 0 (99) 775 71 37. Адреса для листування до запитання: 39140, Полтавська область, село Нова Галещина, вулиця Центральна, будинок 119, е-mail: donetsk.vdvs@ukr.net; don-viddil@dn.dvs.gov.ua;

Дружківський відділ державної виконавчої служби у Краматорському районі Донецької області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) – 37601, Полтавська область, місто Миргород, провулок Луговий, будинок 14, телефон – 0 (50) 638 02 35. Адреса для листування до запитання: 37600, Полтавська область, місто Миргород, вулиця Гоголя, будинок 96/9, е-mail: info@dr.dn.dvs.gov.ua;

Кальміуський відділ державної виконавчої служби місті Маріуполі Маріупольського району Донецької області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) – 01033, Київська область, місто

Київ, вулиця Жилянська, будинок 68, квартира 115, телефон – 0 (98) 289 42 32. Адреса для листування до запитання: 04210, місто Київ, проспект Героїв Сталінграду, будинок 21/38, е-mail: ogis99@ukr.net; info_il@mr.dn.dvs.gov.ua;

Кальміуський відділ державної виконавчої служби у Кальміуському районі Донецької області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) – 49081, Дніпропетровська область, місто Дніпро, проспект Слобожанський, будинок 14, квартира 68, телефон – 0 (66) 058 91 72. Адреса для листування до запитання: 49081, Дніпропетровська область, місто Дніпро, проспект Слобожанський, будинок 2, е-mail: info_klm@dn.dvs.gov.ua;

Костянтинівський відділ державної виконавчої служби у Краматорському районі Донецької області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) - Івано-Франківська область, Надвірнянський район, село Добротів, вулиця Українська, будинок 37, телефон – 0 (66) 915 46 80. Адреса для листування до запитання: 78454, ІваноФранківська область, Надвірнянський район, село Добротів, вулиця Незалежності, будинок 41, е-mail: info@ks.dn.dvs.gov.ua;

Краматорський відділ державної виконавчої служби у Краматорському районі Донецької області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) – 69035, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Сталеварів, будинок 5, квартира 27, телефон – 0 (50) 992 57 07. Адреса для листування до запитання: 08148, Київська область, Бучанський район, село Софіївська Борщагівка, вулиця Соборна, будинок 109/6, е-mail: info@km.dn.dvs.gov.ua;

Лиманський відділ державної виконавчої служби у Краматорському районі Донецької області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) – 27501, Кіровоградська область, Олександрійський район, місто Світловодськ, вулиця Приморська, будинок 22, квартира 4, телефон – 0 (95) 395 84 37. Адреса для листування до запитання: 27501, Кіровоградська область, Олександрійський район, місто Світловодськ, вулиця Вадима Бойка, будинок 11, е-mail: Vdvs_krlim@ukr.net;

Лівобережний відділ державної виконавчої служби у місті Маріуполі Маріупольського району Донецької області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) - 20325, Черкаська область, 

Уманський район, село Городецьке, вулиця Комарівська, будинок 3, телефон – 0 (50) 017 51 12. Адреса для листування до запитання: 20325, Черкаська область, Уманський район, село Городецьке, вулиця Центральна, будинок 2А, е-mail: info_og@mr.dn.dvs.gov.ua;

Макіївський відділ державної виконавчої служби у Донецькому районі Донецької області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) – 27519, Кіровоградська область, Олександрійський район, місто Світловодськ, вулиця Богуна, будинок 7, квартира 40, телефон – 0 (95) 564 22 08. Адреса для листування до запитання: 27501, Кіровоградська область, Олександрійський район, місто Світловодськ, вулиця Вадима Бойка, будинок 11, е-mail: mak-viddil@mk.dn.dvs.gov.ua;

Мар'їнський відділ державної виконавчої служби у Покровському районі Донецької області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків)- 49000, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вулиця Олександра Чернікова, будинок 54, квартира 1, телефон – 0 (50) 284 83 07. Адреса для листування до запитання: 49011, Дніпропетровська область, місто Дніпро, Чечеловський район, вулиця Щепкіна, будинок 10, е-mail:

info@mn.dn.dvs.gov.ua;

Мирноградський відділ державної виконавчої служби у Покровському районі Донецької області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) – 38620, Полтавська область, Полтавський район, село Мала Рублівка, вулиця Набережна, будинок 31, телефон – 0 (50) 564 46 58. Адреса для листування до запитання: 38600, Полтавська область, Полтавський район, смт Котельва, вулиця Полтавський шлях, будинок 239, еmail: dimitrov_dvs2012@email.ua;

Нікольський відділ державної виконавчої служби у Маріупольському районі Донецької області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) – 23500, Вінницька область, Жмеринський район, місто Шаргород, вулиця З. Космодемʼянської, будинок 70, телефон – 0 (67) 593 31 41. Адреса для листування до запитання: 23500, Вінницька область, Жмеринський район, місто Шаргород, вулиця Героїв Майдану, будинок 228, е-mail: info@vl.dn.dvs.gov.ua;

Новогродівський відділ державної виконавчої служби у Покровському районі Донецької області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) – 30100, Хмельницька область, місто Нетішин, вулиця Варшавська, будинок 21, квартира 99, телефон – 0 (95) 429 30 55. Адреса для листування до запитання: 09113, Київська область, місто Біла Церква, вулиця Турчанінова, будинок 11, е-mail: vikonavci@ukr.net;

Олександрівський відділ державної виконавчої служби у Краматорському районі Донецької області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) – 81400, Львівська область, місто Самбір, вулиця Виговського, будинок 90а, телефон – 0 (66) 958 32 85. Адреса для листування до запитання: 81400, Львівська область, місто Самбір, площа Конюшевича, будинок 1А, е-mail: info@ol.dn.dvs.gov.ua;

Покровський відділ державної виконавчої служби у Покровському районі Донецької області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) – 20943, Черкаська область, село Вершаці, вулиця Молодіжна, будинок 4, телефон – 0 (66) 656 91 14. Адреса для листування до запитання: 20901, Черкаська область, місто Чигирин, вулиця Богдана Хмельницького, будинок 11, е-mail: info@kam.dn.dvs.gov.ua;

Приморський відділ державної виконавчої служби у місті Маріуполі Маріупольського району Донецької області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) – 65000, Одеська область, місто

Одеса, вулиця Академіка Воробйова, будинок 1б, квартира 169, телефон – 0 (66) 091 37 17. Адреса для листування до запитання: 65031, Одеська область, місто Одеса, вулиця Сергія Ядова, будинок 61Б, е-mail: prim.vdvs@ukr.net;

Селидівський відділ державної виконавчої служби у Покровському районі Донецької області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) – 08131, Київська область, Бучанський район, село Софіївська Борщагівка, вулиця Мартинова, будинок 16, квартира 32, телефон – 0 (95) 509 17 70. Адреса для листування до запитання: 20305, Черкаська область, місто Умань, вулиця Велика Фонтанна, будинок 36, е-mail: info@sd.dn.dvs.gov.ua;

Слов'янський відділ державної виконавчої служби у Краматорському районі Донецької області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) – 02140, Київська область, місто Київ, вулиця С. Крушельницької, будинок 15а, квартира 188, телефон – 0 (50) 612 93 22. Адреса для листування до запитання: 49044, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вулиця Чернишевського, будинок 21, е-mail: dvsslav@ukr.net;

Торецький відділ державної виконавчої служби у Бахмутському районі Донецької області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) – 10000, Житомирська область, місто Житомир, провулок

ІІІ-Березівський, будинок 6, квартира 70, телефон – 0 (95) 883 18 84. Адреса для листування до запитання: 28000, Кіровоградська область, місто Олександрія, проспект Соборний, будинок 60, е-mail: info@dz.dn.dvs.gov.ua;

Центральний відділ державної виконавчої служби місті Маріуполі Маріупольського району Донецької області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) – 03022, Київська область, місто

Київ, вулиця Ломоносова, будинок 34а, квартира 114, телефон – 0 (95) 410 62 61. Адреса для листування до запитання: 03022, Київська область, місто Київ, вул. Васильковська, будинок 38, е-mail: info_zh@mr.dn.dvs.gov.ua».

 

                                                                                               ЛУГАНСЬКА ОБЛАСТЬ

- відділу примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Луганській області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) є адреса: 28008,

Кіровоградська область, місто Олександрія, вулиця 6-го Грудня, будинок 138;

Алчевський відділ державної виконавчої служби в Алчевському районі Луганської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) - 51400, Дніпропетровська область, місто Павлоград, вулиця Кравченко, будинок 9, квартира 47. Адреса для листування до запитання: 51400, Дніпропетровська область, місто Павлоград, вулиця Кравченко, будинок 9, квартира 47, е-mail: info@al.lg.dvs.gov.ua;

Лисичанський відділ державної виконавчої служби у Сєвєродонецькому районі Луганської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) - 51400, Дніпропетровська область, місто Павлоград, вулиця Кравченко, будинок 9, квартира 47. Адреса для листування до запитання: 51400, Дніпропетровська область, місто Павлоград, вулиця Кравченко, будинок 9, квартира 47, е-mail: info@ls.lg.dvs.gov.ua;

Сєвєродонецький відділ державної виконавчої служби у Сєвєродонецькому районі Луганської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) - 79049, Львівська область, місто

Львів, вулиця Коломийська, будинок 16, квартира 39. Адреса для листування до запитання: 79049, Львівська область, місто Львів, вулиця Коломийська, будинок 16, квартира 39, е-mail: info@sd.lg.dvs.gov.ua;

Попаснянський відділ державної виконавчої служби у Сєвєродонецькому районі Луганської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) - 80519, Львівська область, Золочівський район, село Гаївське, вулиця Зелена, будинок 5. Адреса для листування до запитання: 80519, Львівська область, Золочівський район, село Гаївське, вулиця Зелена, будинок 5, е-mail: info@pp.lg.dvs.gov.ua;

Рубіжанський відділ державної виконавчої служби у Сєвєродонецькому районі Луганської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) - 25000, Кіровоградська область, місто Кропівницький, вулиця Романа Майстерюка, будинок 3, квартира 6. Адреса для листування до запитання: 25000, Кіровоградська область, місто Кропівницький, вулиця Романа Майстерюка, будинок 3, квартира 6, е-mail: rubizanskijvdvs@ukr.net;

Кремінський відділ державної виконавчої служби у Сєвєродонецькому районі Луганської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) - 03110, місто Київ, Солом`янський район, вулиця

Солом`янська, будинок 20 В, квартира 112. Адреса для листування до запитання: 03110, місто Київ, Солом`янський район, вулиця Солом`янська, будинок 20 В, квартира 112, е-mail: dvskreminna@ukr.net;

Луганський відділ державної виконавчої служби у Луганському районі Луганської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) - 49107, Дніпропетровська область, місто Дніпро, проспект Гагаріна, будинок 98, квартира 8. Адреса для листування до запитання: 49107, Дніпропетровська область, місто Дніпро, проспект Гагаріна, будинок 98, квартира 8, е-mail: info_lmv@lg.dvs.gov.ua;

Ровеньківський відділ державної виконавчої служби у Ровеньківському районі Луганської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) - 65037, Одеська область, місто Одеса, вулиця Перлинна, будинок 2, квартира 205. Адреса для листування до запитання: 65037, Одеська область, місто Одеса, вулиця Перлинна, будинок 2, квартира 205, е-mail: info@kl.lg.dvs.gov.ua;

Сватівський відділ державної виконавчої служби у Сватівському районі Луганської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) - 88009, Закарпатська область, місто Ужгород, вулиця  Генерала Свободи, будинок 7, квартира 57. Адреса для листування до запитання: 88009, Закарпатська область, місто Ужгород, вулиця Генерала Свободи, будинок 7, квартира 57, е-mail: info@st.lg.dvs.gov.ua»

Зміни щодо поширення компетенції де-яких відділів державної виконавчої служби у Луганській, Донецькій та Запорізькій областях:

                                                                                                                    ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

відділ примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Донецькій області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) здійснює примусове виконання рішень, місцем виконання яких є територія на яку поширюється компетенція:

Волноваського відділу державної виконавчої служби у Волноваському районі Донецької області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків);

Мангушського відділу державної виконавчої служби у Маріупольському районі Донецької області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків).

                                                      

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСТЬ

відділом примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Луганській області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) здійснюється примусове виконання рішень, місцем виконання яких є територія на яку поширюється компетенція:

Старобільського відділу державної виконавчої служби у Старобільському районні Луганської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків);

Новопсковського відділу державної виконавчої служби у Старобільському районні Луганської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків);

Міловського відділу державної виконавчої служби у Старобільському районні Луганської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків);

Марківського відділу державної виконавчої служби у Старобільському районні Луганської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків);

Біловодського відділу державної виконавчої служби у Старобільському районні Луганської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків);

Новоайдарського відділу державної виконавчої служби у Щастинському районні Луганської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків);

Троїцького відділу державної виконавчої служби у Сватівському районні Луганської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків);

Білокуракинського відділу державної виконавчої служби у Сватівському районні Луганської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків);

Станично-Луганського відділу державної виконавчої служби у Щастинському районні Луганської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків).

 

                                                                                               ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ

відділом примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Запорізькій області Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) здійснюється примусове виконання рішень, місцем виконання яких є територія на яку поширюється компетенція:

Бердянського відділу державної виконавчої служби у Бердянському районі Запорізької області Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро);

Приморського відділу державної виконавчої служби у Бердянському районі Запорізької області Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро);

Чернігівського відділу державної виконавчої служби у Бердянському районі Запорізької області Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро);

Василівського відділу державної виконавчої служби у Василівському районі Запорізької області Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро);

Енергодарського відділу державної виконавчої служби у Василівському районі Запорізької області Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро);

Великобілозерського відділу державної виконавчої служби у Василівському районі Запорізької області Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро);

Михайлівського відділу державної виконавчої служби у Василівському районі Запорізької області Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро);

Кам’янсько-Дніпровського відділу державної виконавчої служби у Василівському районі Запорізької області Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро);

Мелітопольського відділу державної виконавчої служби у Мелітопольському районі Запорізької області Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро);

Якимівського відділу державної виконавчої служби у Мелітопольському районі Запорізької області Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро);

Приазовського відділу державної виконавчої служби у Мелітопольському районі Запорізької області Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро);

Веселівського відділу державної виконавчої служби у Мелітопольському районі Запорізької області Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро);

Пологівського відділу державної виконавчої служби у Пологівському районі Запорізької області Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро);

Розівського відділу державної виконавчої служби у Пологівському районі Запорізької області Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро);

Більмацького відділу державної виконавчої служби у Пологівському районі Запорізької області Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро);

Токмацького відділу державної виконавчої служби у Пологівському районі Запорізької області Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро).

 

«Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків) наказом від 30.06.2022 № 247/АГ «Про зміну місця розташування територіальних відділів державної виконавчої служби у Харківській області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків)» визначило з 01.07.2022 тимчасове місце розташування відділів державної виконавчої служби у Харківській області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) за такими адресами:

 

Ізюмський відділ державної виконавчої служби в Ізюмському районі Харківської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) - 58021, Чернівецька область, місто Чернівці, вулиця Ракетна, будинок 27, телефон – 0 (99) 459 87 02. Адреса для листування до запитання: 58021, Чернівецька область, місто Чернівці, вулиця Ракетна, будинок 27, е-mail: info@iz.kh.dvs.gov.ua;

Балаклійський відділ державної виконавчої служби в Ізюмському районі Харківської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) – 63460, Харківська область, Чугуївський район, смт Слобожанське, вулиця Лермонтова, будинок 13, квартира 100, телефон – 0 (99) 053 46 96. Адреса для листування до запитання: 63460, Харківська область, Чугуївський район, смт Слобожанське, вулиця Лермонтова, будинок квартира 100, еmail:info@bl.kh.dvs.gov.ua;

Дергачівський відділ державної виконавчої служби у Харківському районі Харківської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) – 61024, Харківська область, місто Харків, вулиця Студентська, будинок 5/4, телефон – 0 (96) 719 13 66, 0 (98) 801 42 20. Адреса для листування до запитання: 61024, Харківська область, місто Харків, вулиця Студентська, будинок 5/4, е-mail: info@dg.kh.dvs.gov.ua».

 

 «Наказом Міністерства юстиції України від 16.01.2023 № 231/5 (далі – Наказ) визнано таким, що втратив чинність:

наказ Міністерства юстиції України від 14.06.2022 № 2373/5 «Провизначення органу державної виконавчої служби, який здійснюватиме примусове виконання рішень», відповідно до якого під час дії воєнного стану примусове виконання рішень, місцем виконання яких є Херсонська область, здійснював відділ примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Кіровоградській області Південно-Східного міжрегіонального управління (м. Дніпро);

наказ Міністерства юстиції України від 14.07.2022 № 2932/5 «Провизначення органу державної виконавчої служби, який здійснюватиме примусове виконання рішень», відповідно до якого під час дії воєнного стану примусове виконання рішень, місцем виконання яких є Автономна Республіка Крим та місто Севастополь здійснював відділ примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Кіровоградській області Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро).

Крім цього, Наказом визначено, що під час дії воєнного стану:

відділ примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Херсонській області, в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) здійснює примусове виконання рішень, місцем виконання яких є територія, на яку поширюється компетенція Новокаховського відділу державної виконавчої служби у Каховському районі Херсонської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса), Каховського відділу державної виконавчої служби у Каховському районі Херсонської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса), Генічеського відділу державної виконавчої служби у Генічеському районі Херсонської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса);

Бериславський відділ державної виконавчої служби у Бериславському районі Херсонської області Південного міжрегіонального   управління   Міністерства   юстиції (м. Одеса) здійснює примусове виконання рішень, місцем виконання яких є територія, на яку поширюється компетенція Каланчацького відділу державної виконавчої служби у Скадовському районі Херсонської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса), Новотроїцького відділу державної виконавчої служби у Генічеському районі Херсонської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса), Чаплинського відділу державної виконавчої служби у Каховському районі Херсонської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса),Горностаївського відділу державної виконавчої служби у Каховському районі Херсонської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса);

Великоолександрівський відділ державної виконавчої служби у Бериславському районі Херсонської області Південного міжрегіональногоуправління Міністерства юстиції (м. Одеса) здійснює примусове виконання рішень, місцем виконання яких є територія, на яку поширюється компетенція Скадовського відділу державної виконавчої служби у Скадовському районі Херсонської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса), Голопристанського відділу державної виконавчої служби у Скадовському районі Херсонської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса);

Великолепетиський відділ державної виконавчої служби у Каховському районі Херсонської області Південного міжрегіонального   управління   Міністерства   юстиції (м. Одеса) здійснює примусове виконання рішень, місцем виконання яких є територія, на яку поширюється компетенція Іванівського відділу державної виконавчої служби у Генічеському районі Херсонської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції(м. Одеса);

Високопільський відділ державної виконавчої служби у Бериславському районі Херсонської області Південного міжрегіонального   управління   Міністерства   юстиції (м. Одеса) здійснює примусове виконання рішень, місцем виконання яких є територія, на яку поширюється компетенція Нижньосірогозького відділу державної виконавчої служби у Генічеському районі Херсонської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса), Верхньорогачицького відділу державної виконавчої служби у Каховському районі Херсонської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса)»

 

«Наказом Міністерства юстиції України від 12.01.2023 № 188/5 визнано таким, що втратив чинність наказ Міністерства юстиції України від 22.08.2022 № 3547/5

«Про визначення органу державної виконавчої служби, який здійснюватиме примусове виконання рішень», відповідно до якого під час дії воєнного стану відділом примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Харківській області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) здійснювалось примусове виконання рішень, місцем виконання яких є територія, на яку поширюється компетенція:

Великобурлуцького відділу державної виконавчої служби у Куп’янському районі Харківської    області    Східного    міжрегіонального    управління     Міністерства    юстиції (м. Харків);

Вовчанського відділу державної виконавчої служби у Чугуївському районі Харківської області         Східного         міжрегіонального         управління         Міністерства          юстиції (м. Харків);

Дворічанського відділу державної виконавчої служби у Куп’янському районі Харківської    області    Східного    міжрегіонального    управління     Міністерства    юстиції (м. Харків);

Куп’янського відділу державної виконавчої служби у Куп’янському районі Харківської області         Східного         міжрегіонального         управління         Міністерства          юстиції (м. Харків)»

 

 

ГРАФІК ПРИЙОМУ ПРАЦІВНИКАМИ

ДРУГОГО КИЇВСЬКОГО ВІДДІЛУ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ У

МІСТІ ОДЕСІ ПІВДЕННОГО МІЖРЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М. ОДЕСА)

                                                                                                          СКЛАД ВІДДІЛУ

                                                                                                      (державні виконавці)

з/п

Прізвище, ім’я по батькові

Займана посада

Робочий номер

телефона

Часи особистого прийому

1

Плахута Дмитро Вікторович

Начальник відділу

705-16-83

 

Вівторок

з 10:00-13:00;

з 14:00-17:00

2

  Фішер Віта Валеріївна

  Заступник начальника відділу 

705-16-83

Вівторок

з 10:00-13:00;

з 14:00-17:00

3

Нідзельський Зореслав Анатолійович

Головний державний виконавець    

705-16-72

Четвер

з 10:00-13:00;

з 14:00-17:00

4

Демченко Олег Валентинович

Головний державний викнавець

705-16-81

Четвер

з 10:00-13:00;

з 14:00-17:00

5

Огородник Євгеній Іванович

Головний державний виконавець

705-16-81

Четвер

з 10:00-13:00;

з 14:00-17:00

6

Нємазєнко Андрій Віталійович  

Старший державний виконавець  

705-16-85

Четвер

з 10:00-13:00;

з 14:00-17:00

7

Золотар Олександр Віталійович

Старший державний виконавець

705-16-88

Вівторок

з 10:00-13:00;

з 14:00-17:00

8

Джміль Олександр Олександрович

Старший державний виконавець

705-16-87

Четвер

з 10:00-13:00;

з 14:00-17:00

9

 

Старший державний виконавець

 

 

10

 

Старший державний виконавець

 

 

11

 

Старший державний виконавець

 

 

12

Гуменюк Валентин Вікторович

Державний виконавець

705-16-85

Четвер

з 10:00-13:00;

з 14:00-17:00

13

Ковальчук Анастасія Сергіївна

Державний виконавець

705-16-87

Вівторок

з 10:00-13:00;

з 14:00-17:00

14

Божинська Юлія Ігорівна

Державний виконавець

705-16-88

Вівторок

з 10:00-13:00;

з 14:00-17:00

15

Пєркова Людмила Владимировна

Державний виконавець

705-16-88

Вівторок

з 10:00-13:00;

з 14:00-17:00

16

Калашніков Микита Русланович

Державний виконавець

705-16-87

Вівторок

з 10:00-13:00;

з 14:00-17:00

17

 

Державний виконавець

 

 

 

                                                                                  СКЛАД ВІДДІЛУ

                                                                                     (спеціалісти)

з/п

Прізвище, ім’я по батькові

Займана посада

Робочий номер

телефона

Часи прийому документів

1

Іваногло Дар’я Леонідівна

Головний спеціаліст

(бухгалтер)

705-16-87

 

2

Соболєва Тетяна Андріївна

Спеціаліст

705-16-84

понеділок- четвер

з 9:00 – 12:00

13:00 – 17:00 

п’ятниця

з 9:00 – 12:00

13:00 – 15:45

3

Батижманська Юлія Ігорівна

Провідний спеціаліст

705-16-84

понеділок- четвер

з 9:00 – 12:00

13:00 – 17:00 

п’ятниця

з 9:00 – 12:00

13:00 – 15:45

4

Журавльова Тетяна Василівна

Документознавець

705-16-84

 понеділок- четвер

з 9:00 – 12:00

13:00 – 17:00 

п’ятниця

з 9:00 – 12:00

  13:00 – 15:45

 

                                                                     

                                                                 ДО УВАГИ СТОРІН ВИКОНАВЧОГО ПРОВАДЖЕННЯ!

                                                                      ОНОВЛЕНО ДИСЛОКАЦІЮ ДІЛЬНИЦЬ ВІДДІЛУ

      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗРАЗКИ НАПИСАННЯ ЗАЯВ