Стажування молоді

Головне територіальне управління юстиції в Одеській області запрошує громадян з числа молоді пройти стажування в структурних підрозділах, з метою ознайомлення з функціонуванням державної служби в Головному територіальному управлінні юстиції в Одеській області.

Молодь – це громадяни України віком до 25 років, які є студентами третього і вище курсів вищих навчальних закладів за спеціальностями галузі знань «Право» або отримали вищу освіту у галузі знань «Право» та не перебувають на посадах державної служби.

Стажування молоді проводиться у вільний від навчання (роботи) час в межах робочого часу працівників структурних підрозділів Головного територіального управління юстиції в Одеській області.

Наказ Головного територіального управління юстиції в Одеській області від 23.05.2017 № 259/03-06 "Про затвердження Порядку стажування громадян з числа молоді в структурних підрозділах Головного територіального управління юстиції в Одеській області"

Порядок стажування громадян з числа молоді в структурних підрозділах Головного територіального управління юстиції в Одеській області 

Індивідуальний план стажування 

ПОДАТИ АНКЕТУ СТАЖИСТА  (обрати пункт меню стажування)