ВІДКРИТІ ДАНІ

Відкриті дані

      

1. Довідник управління:

     - Контакти

     - Керівництво

     - Графіки прийму громадян

2. Інформація про організаційну структуру управління:

   - Структура

   - Відділи державної реєстрації актів цивільного стану

   - Відділи державної виконавчої служби 

3. Звіти в т.ч. щодо задоволення запитів на інформацію:

   - Звіти про результати розгляду запитів на інфомрацію

   - Аналітична звітність

   - Звіти про наслідки розгляду звернень громадян 

4. Річні плани закупівель

5. Система обліку публічної інформації

6. Нормативи:

- Наказ Головного територіального управління юстиції в Одеській області від 13.07.2017 № 344/03-06  "Про затвердження розміру плати за надання платних послуг відділами державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції в Одеській області", зареєстрований Головним територіальним управлінням юстиції в Одеській області 13 липня 2017 року за № 28/1313.

___________________________________________________________________________________________________________

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).