Збільшити розмір шрифту

Біляївський відділ державної виконавчої служби в Одеському районі Одеської області

Відповідно до наказу Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса) від 06.10.2021 року № 766/03-08 "Про затвердження Графіку особистого прийому громадян та Графіку роботи "гарячих ліній" у відділах державної виконавчої служби Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса) - затверджено Графік особистого прийому громадян керівництвом відділів державної виконавчої служби Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса) - керівником Біляївського відділу державної виконавчої служби буде здійснюватися особистий прийом громадян у режимі відеоконферензв'язку у Скайпі щочетверга з 10:00 до 12:00 годин, за посиланням -  http://live:c79798fc10efcb23

Громадянам які мають бажання звернутися із зверненням до Біляївського  відділу державної виконавчої служби , пропонуємо звертатися  на  офіційну електронну адресу відділу  info@bl.od.dvs.gov.ua , та за номером телефону Гарячої лінії -098-574-26-83 

 

 Номер телефону  відділу - 098-574-26-83

 

 

https://fb.watch/gxPBcga5Xm/

 

 

13 вересня 2022 року Проведено спільну нараду керівництва  відділення поліції № 2 Одеського РУП № 2 ГУНП в Одеській області з керівництвом Біляївського районного суду Одеської області та Біляївським відділом державної виконавчої служби Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса).

 

 

«Наказом Міністерства юстиції України від 12.01.2023 No 188/5 визнано
таким, що втратив чинність наказ Міністерства юстиції України від 22.08.2022 No 3547/5
«Про визначення органу державної виконавчої служби, який здійснюватиме примусове
виконання рішень», відповідно до якого під час дії воєнного стану відділом примусового
виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Харківській
області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків)
здійснювалось примусове виконання рішень, місцем виконання яких є територія, на яку
поширюється компетенція:
Великобурлуцького відділу державної виконавчої служби у Куп’янському районі
Харківської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції
(м. Харків);
Вовчанського відділу державної виконавчої служби у Чугуївському районі Харківської
області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції
(м. Харків);
Дворічанського відділу державної виконавчої служби у Куп’янському районі
Харківської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції
(м. Харків);
Куп’янського відділу державної виконавчої служби у Куп’янському районіХарківської
області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції
(м. Харків)».
 

 

 

 

 

 

 

Відповідно до наказу Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса) від 22.06.2020 № 1366-к "Про режим роботи структурних підрозділів Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України на період дії карантину" графік роботи апарату на період дії карантину установлено з 08:00 до 17:00 (понеділок-четвер) та з 08:00 до 15:45 (п'ятниця), перерва для відпочинку - з 12:00 до 12:45.

 

На виконання листа директора Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України Кисельова М.Є. № 57225/20.5.1/32-22 від 14.07.2022 щодо розміщення інформації про те, що під час дії воєнного стану примусове виконання рішень, місцем виконання яких є Автономна Республіка Крим та місто Севастополь здійснює відділ примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Кіровоградській області Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Дніпро)

 
Відповідно до пункту 4 розділу І Інструкції з організації примусового виконання рішень, затвердженої наказом Міністерства юстиції України від 02.04.2012 No 512/5, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 02.04.2012 за No 489/20802, під час дії воєнного стану виконання рішень, місцем виконання яких згідно з частиною першою статті 24 Закону є територія, яка відповідно до Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» є тимчасово окупованою територією України, здійснюється органом державної виконавчої служби, компетенція якого поширюється на таку територію, за умови якщо такий орган змінив місцезнаходження на іншу території України або органом державної виконавчої служби, визначеним Міністерством юстиції України за поданням/пропозиціями Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України.

 

Про визначення органу державної виконавчої служби, який здійснюватиме примусове виконання рішень - Визначити, що під час дії воєнного стану примусове виконання рішень, місцем виконання яких є Херсонська область, здійснює відділ примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Кіровоградській області Південно-Східного міжрегіонального управління (м. Дніпро).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Графік особистого прийому громадян

Довідник

Інформація про депозитні рахунки відділу

Закон України «Про виконавче провадження»;

 

 

Інформація для сторін виконавчих проваджень!!!

Постановою Правління Національного банку України від 28.12.2018 № 162 (зі змінами) з 05.08.2019 в Україні запроваджено міжнародний номер банківського рахунку (IBAN), до структури якого входить реквізит «Код банку». Починаючи з 01.11.2019 застосування IBAN стало обов’язковим для усіх клієнтів банків під час здійснення переказів коштів як у національній, так і в іноземних валютах. Тобто, всі перекази будуть здійснюватися лише з використанням IBAN. Зміни стосуються тільки номерів банківських рахунків. Усі платіжні картки, емітовані банками до рахунку клієнта, залишаються чинними. Укладення нових договорів або переоформлення рахунків клієнтів не потрібно. Інформацію щодо номеру рахунку в форматі IBAN клієнти можуть отримати в банку. З огляду на викладене, для отримання коштів стягнутих з боржників в межах виконавчих проваджень, всім стягувачам необхідно до відділів державної виконавчої служби надати заяви з оновленими банківськими реквізитами в форматі IBAN. Ненадання оновлених банківських реквізитів призведе до унеможливлення перерахування виконавцями стягнутих з боржників коштів.

 

Проведено прийом громадян в Біляївському бюро правової допомоги.

Начальником Біляївського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області Олефір С.В., проведено прийом громадян в Біляївському бюро правової допомоги, під час прийому громадяни зверталися по різним питанням а самє: порядок стягнення аліментів відповідно до Закону України "Про виконавче провадження", також про Арешт майна (коштів) боржника як накладається виконавцем шляхом винесення постанови про арешт майна (коштів) боржника або про опис та арешт майна (коштів) боржника.

Проведено виїзний прийом громадян.

 Державними виконавцями Біляївського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області  проведено прийом громадян в Дачненській сільській раді ,Августівській сільській раді, Усатівській сільській раді, стосовно сплати боржниками штрафів у справах про адміністративні правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху, також надано роз'яснення стосовно стягнення заборгованості з оплати аліментів відповідно до Закону України "Про виконавче провадження".

 

ДВС ДІЄ !!!

У Біляївському відділі державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області перебуває виконавче провадження про стягнення з батька аліментів на утримання двох синів. Так станом на 20.05.2019 рік заборгованість становила 67306,45 гривень, старшим державним виконавцем було проведено всі виконавчі дії, після чого боржником погашено заборгованість у повному обсязі.

ДВС ДІЄ!!!

144581,01 гривень, стягнуто Біляївським МВДВС ГТУЮ в Одеській області - з батька, який ухилявся від сплати аліментів.

У Біляївському відділі державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області перебуває виконавче провадження про стягнення з батька аліментів на утримання неповнолітньої дитини. Так станом на 01.01.2019 рік заборгованість становила 96387,34 гривень, державним виконавцем було накладено штраф у розмірі 50 відсотків в сумі - 48193,67 гривень, загальна сума заборгованості за виконавчим провадженням складала 144581,01 гривень. Боржником погашено заборгованість у повному обсязі.

ДВС ДІЄ!!!

423754,98 грн, стягнуто Біляївським МВДВС ГТУЮ в Одеській області -  з батька, який ухилявся від сплати аліментів.

У Біляївському відділі державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області перебуває виконавче провадження про стягнення з батька аліментів на утримання неповнолітніх дітей. Так, станом на 01.12.2018 заборгованість становила 423754,98 грн. 

Згідно Закону #ЧужихДітейНеБуває, що набув чинності 6 лютого, державним виконавцем було накладено арешт на все рухоме та нерухоме майно, а також винесено постанови про обмеження боржника у праві виїзду за кордон, у праві керування транспортними засобами, у праві користування зброєю, та у праві полювання, постанову про арешт коштів боржника, після чого боржником погашено заборгованість у повному обсязі.

 

НОВИНИ

На честь 100-річчя української юстиції в Запоріжжі відбувся перший всеукраїнський турнір з боксу на кубок Міністерства юстиції України, який проходив під егідою загальнонаціонального правопросвітніцького проекту «Я МАЮ ПРАВО». У турнірі взяли участь 20 співробітників територіальних управлінь юстиції з усієї України.  Головний державний виконавець Біляївського міськрайонного відділу ДВС Головного територіального управління юстиції в Одеській області Кольца Олександр Олександрович був єдиним представником від Одеської області та здобув 1 місце на Першому Всеукраїнському турнірі з боксу на кубок Міністерства юстиції України.

Батьки сплатіть аліменти!

Нагадуємо, що з 6 лютого 2018 року вступив в силу Закон 7277 «ЧужихДітейНеБуває» щодо посилення відповідальності злісних неплатників аліментів, заборгованість яких перевищує 6 місяців. 

Тим, хто не платить аліменти більше шести місяців, тимчасово заборонено виїжджати за кордон, кермувати авто, користуватися зброєю і полювати. Крім того, така людина не зможе вирішувати, чи має право її дитина покидати територію країни з матір’ю чи батьком. Окрім цього, для неплатників передбачено новий вид відповідальності – суспільно-корисні роботи, оплата за які безпосередньо піде на погашення боргу перед дитиною.

З метою уникнення будь-яких непорозумінь на кордоні або підчас керування транспортним засобом, через знаходження осіб у Єдиному реєстрі боржників аліментів, радимо Вам звернутися до Біляївського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області за адресою  м. Біляївка, вул. Заводська, 19, тел. (04852)  2-54-80, та надати підтвердження сплати аліментів.

“Батьки, не чекайте поки до Вас прийде державний виконавець – сплатіть борг!”

 

ДВС ДІЄ!!!

20 квітня 2018 року державними виконавцями Біляївського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області здійснено 32  виходів на дільницю за місцем проживання боржників по аліментах. Також, у дверях залишено більше 22  викликів до відділу боржникам, які мають заборгованість по аліментах, що перевищує суму платежів за три місяці.

На минулому тижні державними виконавцями Біляївського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області здійснено 46  виходів на дільницю за місцем проживання боржників по аліментах. Також, у дверях залишено більше 30  викликів до відділу боржникам, які мають заборгованість по аліментах, що перевищує суму платежів за три місяці.

 

Проведено прийом громадян державним виконавцем Горділовським М.М. 21.03.2018 року.

Під час прийому громадяни зверталися по різним питанням а самє: порядок стягнення аліментів відповідно до Закону України "Про виконавче провадження". Також боржники які виконували рішення суду по сплаті аліментів але ними не було пред'явлено квитанції до відділу, звернулися до державного виконавця з підтвердженнями зі сплати заборгованості по аліментам.

 

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА ТРИВАЄ!

06.12.2017 в рамках Всеукраїнського тижня права провідним спеціалістом відділу Федотовою О.О. проведено анкетування в Біляївській ЗОШ № 1 серед школярів старших класів, де було роздано анкети у двох примірниках, на які були надані відповіді учнів старших класів, з метою встановлення правової обізнанності.

 

 

Проведено виїзний прийом громадян

09 червня 2017 року державними виконавцями Біляївського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області Кольца К.Ю. та Олефір С.В. було проведено виїзний прийом громадян в Нерубайській сільській раді, під час прийому громадяни зверталися по різним питанням а самє: порядок звернення стягнення на об'єкти нерухомого майна фізичної особи, стягнення заборгованості на користь держави, порядок реалізації майна, порядок звернення стягнення на кошти та інше майно боржника відповідно до Закону України "Про виконавче провадження".

Проведено виїзний прийом громадян

28 квітня 2017 року державним виконавцем Біляївського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області Гой І.Л. проведено прийом громадян в Теплодарській міській раді, стосовно сплати боржниками штрафів у справах про адміністративні правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху, також надано роз'яснення стосовно стягнення заборгованості з оплати комунальних послуг відповідно до Закону України "Про виконавче провадження".

Проведено прийом громадян заступником начальника відділу Яровим В.М. 27 квітня 2017 року.

Під час прийому розглядались різні питання а самє: порядок звернення стягнення на майно боржника, виконання рішень немайнового характеру, порядок стягнення аліментів відповідно до Закону України "Про виконавче провадження".

 

Приємно корисну справу робити разом!

Працівниками Біляївського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області  в зв’язку з запланованим відключенням електроенергії 28 березня 2017 було проведено благоустрій прилеглої території відділу, зрубано сухі дерева, зрізано зайве гілля на деревах, зібрано сміття, пофарбовано огорожу, білували дерева, бордюри, були посаджені троянди та багато інших квітів. Повній трудовій готовності сприяла тепла погода, яка позитивно вплинула на результати плідної праці.