Збільшити розмір шрифту Одесский форум

Технологічні картки адміністративних послуг з державної реєстрації громадських формувань та постійно діючого третейського суду

 1. Технологічні картки адміністративних  послуг з державної реєстрації структурного утворення політичної партії, які надаються Південним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Одеса):

1.1. Технологічна картка адміністративної послуги з державної реєстрації створення структурного утворення політичної партії.

1.2. Технологічна картка адміністративної послуги з державної реєстрації включення відомостей про структурне утворення політичної партії, зареєстроване до 01 липня 2004 року, відомості про яке не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

1.3. Технологічна картка адміністративної послуги з державної реєстрації змін до відомостей про структурне утворення політичної партії, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

1.4. Технологічна картка адміністративної послуги з державної реєстрації рішення про припинення структурного утворення політичної партії.

1.5. Технологічна картка адміністративної послуги з державної реєстрації зміни складу комісії з припинення (ліквідаційної комісії) структурного утворення політичної партії.

1.6. Технологічна картка адміністративної послуги з державної реєстрації рішення про відміну рішення про припинення структурного утворення політичної партії.

1.7. Технологічна картка адміністративної послуги з державної реєстрації припинення структурного утворення політичної партії в результаті його ліквідації.

1.8. Технологічна картка адміністративної послуги з державної реєстрації припинення структурного утворення політичної партії в результаті його реорганізації.

1.9. Технологічна картка адміністративної послуги з державної реєстрації структурного утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи.

1.10. Технологічна картка адміністративної послуги з державної реєстрації змін до відомостей про структурне утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

1.11. Технологічна картка адміністративної послуги з державної реєстрації припинення структурного утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи.


2. Технологічні картки адміністративних  послуг з державної реєстрації організації роботодавців, об’єднання організацій роботодавців, які надаються Південним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Одеса):

2.1. Технологічна картка адміністративної послуги з державної реєстрації створення організації роботодавців, об’єднання організацій роботодавців.

2.2. Технологічна картка адміністративної послуги з державної реєстрації адміністративної послуги з державної реєстрації включення відомостей про організацію роботодавців, об’єднання організацій роботодавців, зареєстровані до 01 липня 2004 року, відомості про які не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

2.3. Технологічна картка адміністративної послуги з державної реєстрації змін до відомостей про організацію роботодавців, об’єднання організацій роботодавців, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів.

2.4. Технологічна картка адміністративної послуги з державної реєстрації рішення про припинення організації роботодавців, об’єднання організацій роботодавців

2.5. Технологічна картка адміністративної послуги з державної реєстрації зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) організації роботодавців, об’єднання організацій роботодавців.

2.6. Технологічна картка адміністративної послуги з державної реєстрації рішення про відміну рішення про припинення організації роботодавців, об’єднання організацій роботодавців.

2.7. Технологічна картка адміністративної послуги з державної реєстрації припинення організації роботодавців, об’єднання організацій роботодавців в результаті ліквідації.

2.8. Технологічна картка картку адміністративної послуги з державної реєстрації припинення організації роботодавців, об’єднання організацій роботодавців в результаті реорганізації.


3. Технологічні картки адміністративних  послуг з державної реєстрації творчої спілки, територіального осередку творчої спілки, які надаються Південним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Одеса):

3.1. Технологічна картка адміністративної послуги з державної реєстрації створення творчої спілки, територіального осередку творчої спілки.

3.2. Технологічна картка адміністративної послуги з державної реєстрації включення відомостей про творчу спілку, територіальний осередок творчої спілки, зареєстровані до 01 липня 2004 року, відомості про які не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

3.3. Технологічна картка адміністративної послуги з державної реєстрації змін до відомостей про творчу спілку, територіальний осередок творчої спілки, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів.

3.4. Технологічна картка адміністративної послуги з державної реєстрації рішення про припинення творчої спілки, територіального осередку творчої спілки.

3.5. Технологічна картка адміністративної послуги з державної реєстрації зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) творчої спілки, територіального осередку творчої спілки.

3.6. Технологічна картка адміністративної послуги з державної реєстрації рішення про відміну рішення про припинення творчої спілки, територіального осередку творчої спілки.

3.7. Технологічна картка адміністративної послуги з державної реєстрації припинення творчої спілки, територіального осередку творчої спілки в результаті ліквідації.

3.8. Технологічна картка адміністративної послуги з державної реєстрації припинення творчої спілки, територіального осередку творчої спілки в результаті реорганізації.


4. Технологічні картки адміністративних  послуг з державної реєстрації постійно діючого третейського суду, які надаються Південним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Одеса):

4.1. Технологічна картка адміністративної послуги з державної реєстрації постійно діючого третейського суду.

4.2. Технологічна картка адміністративної послуги з державної реєстрації змін до відомостей про постійно діючий третейський суд, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

4.3. Технологічна картка картку адміністративної послуги з державної реєстрації припинення постійно діючого третейського суду.


5. Технологічні картки адміністративних  послуг з державної реєстрації професійної спілки, організації професійних спілок, об’єднання професійних спілок, які надаються Південним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Одеса):

5.1. Технологічна картка адміністративної послуги з державної реєстрації створення професійної спілки, організації професійних спілок, об’єднання професійних спілок.

5.2. Технологічна картка адміністративної послуги з державної реєстрації включення відомостей про професійну спілку, об’єднання професійних спілок, організацію професійних спілок, зареєстровані до 01 липня 2004 року, відомості про які не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

5.3. Технологічна картка адміністративної послуги з державної реєстрації змін до відомостей про професійну спілку, організацію професійних спілок, об’єднання професійних спілок, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів.

5.4. Технологічна картка адміністративної послуги з державної реєстрації рішення про припинення професійної спілки, організації професійних спілок, об’єднання професійних спілок.

5.5. Технологічна картка адміністративної послуги з державної реєстрації зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) професійної спілки, організації професійних спілок, об’єднання професійних спілок.

5.6. Технологічна картка адміністративної послуги з державної реєстрації рішення про відміну рішення про припинення професійної спілки, організації професійних спілок, об’єднання професійних спілок.

5.7. Технологічна картка адміністративної послуги з державної реєстрації припинення професійної спілки, організації професійних спілок, об’єднання професійних спілок в результаті ліквідації.

5.8. Технологічна картка адміністративної послуги з державної реєстрації припинення професійної спілки, організації професійних спілок, об’єднання професійних спілок в результаті реорганізації.


6. Технологічні картки адміністративних  послуг з державної реєстрації громадського об’єднання, які надаються Південним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Одеса):

6.1. Технологічна картка адміністративної послуги з державної реєстрації створення громадського об’єднання.

6.2. Технологічна картка адміністративної послуги з державної реєстрації включення відомостей про громадське об'єднання, зареєстроване до 01 липня 2004 року, відомості про яке не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

6.3. Технологічна картка адміністративної послуги з державної реєстрації змін до відомостей про громадське об'єднання, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів.

6.4. Технологічна картка адміністративної послуги з державної реєстрації рішення про припинення громадського об'єднання.

6.5. Технологічна картка адміністративної послуги з державної реєстрації зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) громадського об'єднання.

6.6. Технологічна картка адміністративної послуги з державної реєстрації рішення про відміну рішення про припинення громадського об'єднання.

6.7. Технологічна картка адміністративної послуги з державної реєстрації припинення громадського об'єднання в результаті його ліквідації.

6.8. Технологічна картка адміністративної послуги з державної реєстрації припинення громадського об'єднання в результаті його реорганізації.

6.9. Технологічна картка адміністративної послуги з державної реєстрації громадського об’єднання, що не має статусу юридичної особи

6.10. Технологічна картка адміністративної послуги з державної реєстрації змін до відомостей про громадське об’єднання, що не має статусу юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

6.11. Технологічна картка адміністративної послуги з державної реєстрації припинення громадського об'єднання, що не має статусу юридичної особи.

6.12. Технологічна картка адміністративної послуги з державної реєстрації створення відокремленого підрозділу громадського об'єднання.

6.13. Технологічна картка адміністративної послуги з державної реєстрації внесення змін до відомостей про відокремлений підрозділ громадського об'єднання.

6.14. Технологічна картка адміністративної послуги з державної реєстрації припинення відокремленого підрозділу громадського об'єднання.

6.15. Технологічна картка адміністративної послуги з державної реєстрації підтвердження всеукраїнського статусу громадського об'єднання.

6.16. Технологічна картка адміністративної послуги з державної реєстрації відмови від всеукраїнського статусу громадського об’єднання.

6.17. Технологічна картка адміністративної послуги з державної реєстрації рішення про виділ громадського об'єднання.

6.18. Технологічна картка адміністративної послуги з підтвердження відомостей про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи.


Технологічні картки інших адміністративних  послуг у сфері державної реєстрації громадських формувань, які надаються Південним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Одеса):

7Технологічна картка адміністративної послуги з виправлення помилок, допущених у відомостях Єдиного державного реєстру юридичних осіб фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

8. Технологічна картка адміністративної послуги з видачі виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань  у паперовій формі для проставлення апостиля.

9.Технологічна картка адміністративної послуги з видачі документів, що містяться в реєстраційній справі відповідної юридичної особи, громадського формування, що не має статусу юридичної особи, фізичної особи – підприємця.