Збільшити розмір шрифту Одесский форум

Реквізити рахунків для справляння адміністративного збору (2022)

1. Реквізити рахунків для справляння адміністративного збору у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень по Миколаївській області розміщені на офіційному сайті Головного управління Державної казначейської служби України у Миколаївській області у рубриці «Реквізити рахунків» за посиланням: https://myk.treasury.gov.ua.

2. Реквізити рахунків для справляння адміністративного збору у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень по Одеській області розміщені на офіційному сайті Головного управління Державної казначейської служби України в Одеській області у рубриці «Реквізити рахунків» за посиланням: https://ode.treasury.gov.ua.

3. Реквізити рахунків для справляння адміністративного збору у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень по Херсонській області розміщені на офіційному сайті Головного управління Державної казначейської служби України у Херсонській області у рубриці «Реквізити рахунків» за посиланням: https://khe.treasury.gov.ua.