Збільшити розмір шрифту Одесский форум

Пам’ятки та методичні рекомендації, розроблені з окремих напрямків діяльності відділу (2022)

1. Методичні рекомендації "Адміністративний збір за державну реєстрацію 2022: нерухомість".

2. Методичні рекомендації "Адміністративний збір за державну реєстрацію 2022: бізнес".

3. Методичні рекомендації "Державна реєстрація права власності спадкодавця за заявою спадкоємця".

4. Методичні рекомендації "Кінцевий бенефіціарний власник 2022: про що потрібно пам'ятати".

5. Методичні рекомендації "Державна реєстрація в умовах воєнного стану".

6. Методичні рекомендації "Примусове вилучення в Україні об’єктів права власності Російської Федерації та її резидентів".

7. Методичні рекомендації "Новели законодавства відповідно до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення умов для забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану".

8. Методичні рекомендації "Державна реєстрація в умовах воєнного стану: зміни законодавства, що набрали чинності 28.04.2022".

9.  Методичні рекомендації "Розгляд скарг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень: новели законодавства".

10.  Методичні рекомендації "Порядок розгляду скарг на рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб’єктів державної реєстрації, територіальних органів Міністерства юстиції: новели законодавства".

11. Методичні рекомендації  "Коротко про зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 6 березня 2022 року № 209 "Деякі питання державної реєстрації та функціонування єдиних та державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції, в умовах воєнного стану".

12. Методичні рекомендації "Про зміни до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань", які набирають чинності з 26 липня 2022 року".

13. Методичні рекомендації "Про зміни до Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", які набрали чинності з 26 липня 2022 року (частина перша)".

14. Методичні рекомендації "Про зміни до Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", які набрали чинності з 26 липня 2022 року (частина друга)".

15. Методичні рекомендації "Про Закон України "Про акціонерні товариства" (частина перша)".

16. Методичні рекомендації "Про Закон України "Про акціонерні товариства" (частина друга)".