Збільшити розмір шрифту Одесский форум

Проведено онлайн семінар-тренінг з державними реєстраторами Новотроїцького, Чаплинського районів, м. Каховки та Асканії-Нової селищної об’єднаної територіальної громади Херсонської області

         6 листопада 2020 року працівниками відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) проведено онлайн семінар-тренінг, до якого було залучено 7 державних реєстраторів з Новотроїцького, Чаплинського районів, м. Каховки та з Асканії-Нової селищної об’єднаної територіальної громади Херсонської області.

      Учасники онлайн семінару-тренінгу обговорили проблемні питання, які виникають у сфері державної реєстрації речових прав та бізнесу, зокрема, щодо поновлення договорів оренди після 16.07.2020; реєстрації речових прав на підставі судових рішень; оформлення документів, які подаються для державної реєстрації прав; особливостей внесення відомостей про ціну (вартість) об’єкта нерухомого майна; плати за користування чужим нерухомим майном, а також щодо оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (далі - ЄДР), в якому вже відсутня можливість зупинення розгляду документів, поданих для державної реєстрації та наголошено, що після проведення реєстраційної дії в ЄДР скан-копії документів ніхто не може редагувати, вони зберігаються на сервері протягом 75 років з моменту ліквідації юридичної особи.