08.11.2018

Головна | Новини

Робоча поїздка до міста Березівка

Працівники Головного територіального управління юстиції в Одеській області відвідали з робочим візитом місто Березівка Одеської області. Візит розпочався зі жвавої бесіди начальника  Управління  державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Одеської юстиції Надії Швець з учнями шкіл міста. Школярам розповіли про таке явище як булінг. У вигляді невеликих сценок:  з агресором, жертвою та свідками булінгу, діти самі продемонстрували види булінгу.

Крім того, розбирали ситуації як вчиняти і куди звертатися жертві та свідку у разі якщо вони опинилися в ситуації булінгу. Присутнім радили не замовчувати випадки булінгу для можливості їх викорінення.

Спеціалістами перевірено стан систематизації органів та установ юстиції Березівського району, а для суб’єктів нормотворення Березівського району проведено тренінг про зміни, які стосуються нормативно-правових актів.

Інформує Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції в Одеській області