07.11.2018

Головна | Новини

Проведено лекцію «Стоп Булінг» для студентів Овідіопольського аграрного училища

Спеціалістом Овідіопольського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану проведено лекцію «Стоп Булінг» для студентів І та ІІ курсів Овідіопольського професійно-технічного аграрного училища.

У ході лекції студенти мали можливість дізнатися про таке явище як булінг, ознайомитися з його різновидами та основними причинами виникнення. Особлива увага була приділена тому, що робити батькам та педагогам під час виявлення проявів булінгу, та як допомогти дитині-агресору.

До відома студентів було доведено, що булінг впливає на всіх, хто бере в ньому участь або ж просто спостерігає за його проявами.

Студентів проінформували про законопроект №8584, який передбачає введення адміністративної відповідальності у вигляді штрафів:

1) від 340 до 850 гривень для батьків – за булінг, вчинений малолітніми або неповнолітніми у віці від 14 до 16 років;

2) від 850 до 1700 гривень за приховування фактів булінгу представниками закладу освіти.

За результатами проведеної лекції студенти прийшли до висновку, що профілактика та вчасне виявлення булера – спільне завдання дітей, педколективу, психолога та батьків. Уміла робота  керівництва навчального закладу та організація виховної роботи з групою та батьками є запорукою припинення такого явища.

Інформує Овідіопольський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції в Одеській області