07.11.2018

Головна | Новини

Проведено семінар на тему: «Запобігання одержанню неправомірної вигоди або подарунка та поводження з ними, обмеження щодо одержання подарунків»

06 листопада спеціаліст сектору з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції в Одеській області - Євгенія Головачова провела семінар на тему: «Запобігання одержанню неправомірної вигоди або подарунка та поводження з ними, обмеження щодо одержання подарунків». Спеціаліст роз’яснила працівникам Першого Київського відділу державної виконавчої служби та Першого Малиновського відділу державної виконавчої служби поняття подарунка та неправомірної вигоди, а також передбачені законом заходи, яких необхідно дотримуватися для запобігання одержанню неправомірної вигоди або подарунка. Крім того, значну увагу було приділено негативним наслідкам, що настають у разі притягнення особи до відповідальності у зв’язку із вчиненням корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією.

На всі запитання, що виникали у присутніх, представником сектору з питань запобігання і виявлення корупції надано вичерпні відповіді.

Інформує сектор з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції в Одеській області