11.10.2018

Головна | Новини

РОБОЧИЙ ВІЗИТ КЕРІВНИЦТВА ОДЕСЬКОЇ ЮСТИЦІЇ ДО ЗАХАРІВКИ

10 жовтня перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції в Одеській області Віктор Івановський з робочим візитом відвідав Захарівку.

У приміщенні Захарівської районної державної адміністрації  Віктором Івановським разом з представником Управління державної реєстрації Іриною Німчук та начальником Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи, правової освіти Надією Швець проведено лекцію в рамках проекту Міністерства юстиції України «Я маю право!» для аграріїв, працівників районної державної адміністрації, освітньої та соціальної галузей.

Під час виступу спеціалістів, слухачі заповнили анкети Міністерства юстиції України та обговорили проблему відсутності державного реєстратора у відповідному районі та послідуючі ускладнення процесу реєстрації земельних ділянок.

В Захарівському будинку культури діти голосно заявили - «Стоп Булінг». Віктор Івановський разом зі спеціалістом Одеської юстиції Тетяною Дехтярьовою розповіли місцевим школярам про проблему булінгу в Україні та інформаційну кампанію «Стоп Булінг» в рамках проекту Міністерства юстиції України     «Я маю право!».

«Ми вдячні за візит до наших школярів з надзвичайно потрібною лекцією на тему «Стоп Булінг». Дана проблема є дуже актуальною та гострою в нашому сьогоденні. Розмови про булінг, його види та наслідки є необхідним. Адже більшість з дітей зовсім не розуміють даного поняття та, що за ним стоїть» - розповіла директор Захарівської школи.

Після розмови з понад 300 учнями спеціалісти роздали методичні матеріали та відповіли на додаткові питання школярів тет-а-тет, а Віктор Івановський з радістю робив селфі з всіма охочими. 

Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи, правової освіти