11.10.2018

Головна | Новини

Круглий стіл з учасниками бойових дій та ветеранами Збройних сил України

Міністерство юстиції України в межах проекту «Я МАЮ ПРАВО!» розпочинає інформаційну кампанію #ПраваЗахисників, спрямовану на інформування учасників бойових дій про їхні права.

11 жовтня 2018 року о 16:00 у Військово-медичному клінічному центрі Південного регіону (вул. Пироговська, 2/2, м. Одеса) відбудеться круглий стіл з учасниками АТО (УБД), інвалідами війни, ветеранами ЗСУ та представниками Військово-медичного клінічного центру Південного регіону.

У межах інформаційної кампанії ветеранам АТО буде роз’яснено процедуру отримання безоплатної правової допомоги, порядок безоплатного отримання земельної ділянки, повідомлено про існуючі пільги на оплату житлово-комунальних послуг та проїзд.

Зокрема, захисники мають право на:

 - отримання первинної та вторинної правової допомоги;

 - першочергове відведення земельних ділянок для особистого селянського господарства; ведення садівництва; будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у селах; індивідуального дачного будівництва; будівництва гаражів;

 - знижки на оплату користування житлом, комунальними послугами, вартості палива;

 - безкоштовний проїзд міським, приміським і міжміським автотранспортом та додатково міжміським залізничним, водним, повітряним або автомобільним в обидва напрямки.

У заході візьмуть участь:

  • начальник Головного територіального управління юстиції в Одеській області Руслан Сауляк;
  • учасники АТО (УБД);
  • інваліди війни;
  • ветерани ЗСУ;
  • представники Військово-медичного клінічного центру Південного регіону.

Контактна інформація: (048) 705-18-12, (048) 705-44-70.

Інформує Головне територіальне управління юстиції в Одеській області