14.09.2018

Головна | Новини

Я МАЮ ПРАВО на освіту: лекція-дискусія в бібліотеці ім. М.С. Грушевського

Основні положення Закону України «Про освіту» донесено представниками Головного територіального управління юстиції в Одеській області та Другого одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги до усіх небайдужих до нової української освіти.

Захід відбувся в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» на базі Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М.С. Грушевського.

Під час лекції-дискусії активно обговорювались питання 12-ти річної системи навчання, поняття інклюзивного навчання та порядок самоорганізації шкіл.

Нагадуємо, що 05.09.2017 прийнято Закон України «Про освіту», який запровадив низку змін в освітню систему, зокрема: введення 12-річної освіти, нового змісту та методики навчання, можливість створення індивідуального навчального плану, нову систему якості та контролю освіти, конкурсну систему обрання директорів шкіл, можливість участі батьків у батьківській або піклувальній раді.

Не оминули увагою, також, актуальну проблему булінгу у школах, яка отримала неабиякий відгук від присутніх.

«Проблема булінгу у школах не нова, однак вона потребує нагального вирішення», зазначила небайдужа учасниця заходу.

Інформує Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції в Одеській області