11.07.2018

Головна | Новини

Відпочинок з користю в Михайлівському сквері

11 липня 2018 року команда Головного територіального управління юстиції в Одеській області спілкувалась з відвідувачами Михайлівського скверу, які виявили зацікавленість до роботи органів юстиції.

Команда юстиції проінформувала відвідувачів про останні законодавчі ініціативи Міністерства юстиції України. Розповідала також про акцію «Зупини насильство» та відповідали на запитання, які найбільше цікавили відвідувачів скверу.

Переважна кількість наданих під час заходу правових консультацій стосувалася питань стягнення аліментів та порядку звернення за захистом своїх прав у судовому порядку.

Відвідувачі скверу дізналися про діяльність громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги Головного територіального управління юстиції в Одеській області та отримали методичні матеріали, що розроблені в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Інформує управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції в Одеській області