11.07.2018

Головна | Новини

Підвищення правової культури осіб, які були звільнені від відбування покарань міста Татарбунари

Начальниками районного відділу державної виконавчої служби, бюро правової допомоги  та співробітниками Татарбунарського районного сектору з питань пробації проведено роз’яснювальну роботу щодо підвищення правової культури осіб, які були звільнені від відбування покарань.

Громадянам роз'яснено про їх право відповідно до проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!»  та про порядок отримання безоплатної правової допомоги.

Акцентовано увагу, також, на  місці в особистості обвинуваченого або засудженого соціальному дослідженні. Необхідним є і проведення соціально-виховної роботи, що полягає в диференційованому підході під час надання консультативної, психологічної та інших видів допомоги, проведення індивідуально-профілактичної роботи.

Начальником районного відділу державної виконавчої служби передано відповідні інформаційні матеріали для розміщення на інформаційному стенді до Татарбунарського районного сектору з питань пробації.

Інформує Татарбунарський районний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області